Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg körülöttem...

Miért változnak meg körülöttem az emberek mert gyerekem lett?

Figyelt kérdés

eddig a szüleim néha adtak kölcsön, mindig megadtam, néha áthívtak ebédelni, stb

most meg anyagilag nem számíthatok a segítségükre, de amikor jönnek szigorúan nem hoznak normál élelmiszert, csak max édesség stb

a férfiismerősök, akikkel vagy 10 éves a barátságom, vagy exek, akikkel jóban maradtunk mint ember az emberrel, van aki újabban már nem is köszön az utcán!


de legalább akik eddig utáltak(nők), vagy kinéztek, csúfoltak, azok most kedvesek. de ezt sem értem.


2014. jún. 10. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló anya vagy? Mert a leírásodból arra következtetek.
2014. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

A férfiak már nem látnak benned potenciális nőt.

A szüleidet egyáltalán nem értem . Vagyis az enyémek eddig se jöttek, azután se jönnének ha lenne puja,de egy normális családban furcsa dolog,amit írsz. Max a pénz kölcsönadás hátterében az bújhat meg,hogy fosnak,hogy nem tudod vissza adni,mert inkább a gyereknek adsz enni,minthogy adósságot törlessz. Bár egy normális szülőnek szerintem a gyermeke irányába nem kellene így gondolkodnia.De mint írtam nem tudhatom biztosan,mert nekem papíron van apám :D Anyukám azért még évente 3-4szer eljön hozzám.


Az eddig rosszakaró nők? Hát talán ők is látják,hogy egy vetélytárssal kevesebb van a placcon, tehát nincs okuk genyónak lenni. :D

2014. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen egyedül


érdekes 2. nem is gondoltam, hogy férfi-női szerepek megbomlása lehet a háttérben.

ezek szerint már nem vagyok nő.


a szülőknél akkor meg már nem vagyok gyerek(ük)

2014. jún. 10. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:

De nő vagy a férfiaknál, csak nem téged keresnek, hanem olyanokat, akiknek még nincs gyerekük... A gyerekednek van már apja...


A családoddal való kapcsolatot nem ismerjük, az egyedi...

2014. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom a szüleid nem akarták, hogy egyedülálló anyaként vállalj gyereket (főleg úgy, hogy anyagi gondokkal küzdesz), te mégis megtetted és ezért megorroltak. Valószínűsítem, hogy ezzel akarják a tudtodra adni, hogy ők nem támogatnak a gyermeked nevelésében. Ezt el kell fogadnod.

A férfi barátaid nem voltak igazi barátok, gondolom hasonlóképpen gondolkoznak, mint a szüleid.

A nők valószínű azért kedvesek veled, mert ösztönösen védelmezik a kicsit, ezért veled is jobban bánnak.

2014. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mióta vagy egyedül a gyerekkel?

2014. jún. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

most született, nemrég kezdek vele kimenni utcára.

sokak el sem hiszik, hogy szültem, gondolom nem nézek ki "asszorenyosnak"

csak az már rosszul is esett, hogy pl egyik srác, akivel majdhogynem együtt nőttünk fel, direkt nézett, köszöntem és levágott valami vigyort a képembe nem köszönt és elment mellettem az utcán, egy másik születés óta ígérgeti, hogy átjön megnézni,erre már a pünkösd is itt volt, de neki soha nincs ideje, már nem is hívom többször.


úgy látszik ilyenkor is megmutatkozik kik a barátok, kik nem

illetve kezd úgy kinézni, nincsenek is barátaim

leszámítva egy lányt, aki érdekes, nem fényképez le engem a babával (nincs egy normális közös képünk) de amikor akárkijének odaadom a babát, egyből előkapja a mobilt fotózni...ilyen barátnő ő is...

2014. jún. 11. 15:32
 8/14 A kérdező kommentje:

25 nő lemaradt


a férfiak persze hogy gyerekteleneket keresnek, mert azt 99%uk nem akar

2014. jún. 11. 15:34
 9/14 A kérdező kommentje:

*sokan

* asszonyosnak

2014. jún. 11. 15:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem biológiailag módosultál nőről valami ivartalan semleges élőlénnyé,hanem nem úgy tekintenek rád mint potenciális sexpartnerre...mondjuk...HA eddig voltak is hiú ábrándjaik,hogy "jó jó "barátok vagyunk,de azért meg****nálak", az most teljesen elszállt. Tehát már nincs oka "barátot" tettetni. Inkább keres olyat,aki nem elsősorban anya, hanem még vadászó nő.


Barátaimmal beszélgettem régen erről,és ők kerek perec megmondták,hogy azért nem jönnének össze gyermekes nővel,mert a kiválasztott nőnek Ők akarnak lenni az elsők (és többnyire az utolsók is),akitől gyereket akarnak. Tehát őket taszítja az a gondolat,hogy x.y nő már átadta magát valaki másnak,a lénye legmélyebb bugyraiig és gyermeket is szült neki...Abba a lukba ők akarnak babócát rakni,ha arra kerül a sor.

2014. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!