Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? : mostanába...

Mit csináljak? : mostanába minden szétesik körülöttem, már nem birom. Éljek vagy ne?

Figyelt kérdés
lány vagyok 17 éves.
2013. dec. 24. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
mi ez karácsony-körüli pánik, kamasz kisasszony?! tudod Te , h még mennyire fiatal vagy? Ne hagyd, h a karácsonyi szeretet-propaganda forgataga magával ragadjon, és elhidd, h Te vagy az egyetlen ember kerek e földön, akiknek nincs rendben az élete. Hidd el nekem, h elmúlik az ünnep, és máris kicsit pozitívabban fogod látni a dolgokat. Egy-két év múlva meg... na! kinövöd a kamasz korodat, és más ember leszel. fel a fejjel!
2013. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat persze,hogy eljel.17 evesen en is ilyen hulyesegeken agyaltam,foleh karacsony korul.

Lassan 40 eves leszek 4 egeszseges gyermek anyukaja es egy rendes pasi felesege vagyok es ami a legfontosabb,hogy boldog vagyok.

Te is inkabb azt nezd az eletedben amid van es aminek orulhetsz,legyel halas szivu es vidam leszel.

2013. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Azt szokták mondani, hogy az öngyilkosság gyávaság. Elmenekülsz a problémák elől, ahelyett, hogy minden erőddel és tudásoddal megpróbálnád azokat megoldani.


Az öngyilkosok nagy része nem meghalni akar, hanem nem látja a kivezető utat és ezért tesz végzetes döntést. Ne tedd! Nem szabad. Lehet, hogy már félúton meggondolnád magad, amikor már nincs visszaút.


Írj naplót, beszéld ki magadból, hogy mi fáj. Mindig van kiút a legnehezebb pokolból is. Én tudom, hidd el.


Boldog, áldott ünnepeket, kicsi lány! :)

2013. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!