Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a vásárláskor "megspórolt"...

Ti a vásárláskor "megspórolt" pénzzel mit csináltok?

Figyelt kérdés
A párom kezeli nálunk a pénzt. Mindennap ad 1-2 ezer forintot és én ilyenkor ami megmarad nem adom neki vissza hanem elteszem magamnak. Szerintetek szemétség?
2014. jún. 9. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az a fura, hogy felnőttként zsebpénzt vársz, mint valami gyerek...
2014. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Kinek a pénze? A tied is benne? Akkor már az gáz, hogy te tényleg szó szerint zsebpénzt kapsz.

Ha meg a párod kereste, akkor szemétség igen, hogy lenyúlod. Hacsak nem megspórolod közös és jó célra későbbre.

Hát nekem fura vagy, na...

2014. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, én férfi vagyok, de tényleg zsebpénzt kapsz?

Milyen kapcsolat a tiétek?

2014. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ti milyen zsebpénzről beszéltek?
2014. jún. 9. 09:14
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
amit kapsz az zsebpénz.miért nem ad egy nagyobb összeget és azzal gazdálkodj?vagy ami nálunk van,egy helyre tesszük a pánzt és mindenki annyit vesz ki amennyit akar?
2014. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazán értem a kérdés lényegét, de a válaszom: a vásárláskor maradt aprót beletesszük egy perselybe, ha megtelik akkor befizetjük a megtakarítási számlánkra.


Ha a párod tudta nélkül teszed el, akkor szemétség. Ha pedig még rá is kérdez és azt hazudod hogy mindet elköltötted, akkor pláne.

2014. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

attól függ, meg van-e beszélve

de a kérdésből gondolom, nincs...

tehát, igen, szemétség, sőt, lopás is

a helyedben elszámolnék vele

2014. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Elteszed magadnak és mit csinálsz vele? Neked nincs jövedelmed? Hány évesek vagytok? Dolgozol? Mert ez a kérdés nagyon infantilis, mintha egy gyerek kérdezné.
2014. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Nos, amig nem volt hozzaferesem a szamlahoz, addig en is igy kaptam penzt a bevásárlásra. Nem volt ezzel semmi gond. Mondjuk en mindig elmondtam, hogy mennyit költöttem, igaz, ot nem nagyon érdekelte. "Zsebpénzt" kulon kaptam, eszembe nem jutott volna, hogy eltitkoljam, ha maradt penz. Semmi okom nem volt ra. Ha akartam valamit venni, meg vehettem, nem kellett engedélyt kérni ra.
2014. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Nevezhetjük kosztpénznek is, ha neked így jobban esik, de az akkod is zsebpénz:)

Nem mindegy, hogy mire teszed el&az sem mindegy, hogy mire kapod?! Oszd be, abból vegyél ebédhez valót?! Mondjuk nálunk közös kassza van, én is dolgozom.. van egy x összeg, ami fölé nem megyek, ha abból marad, borítékba rakom, abból veszek a lányunknak pl havi 1könyvet, vagy ilyesmit) mert kitűzöm a célt. Először nem szóltam róla, de lett egy meglepi nyaralás neki, azóta tud arról, hogy teszek félre, de nem szól, nem kíváncsiskodik.

A te esetedben nem mindegy, hogy vésztartaléknak teszel félre vagy magadra költöd. Gyanítom, hogy nem tudsz bánni a pénzzel&ezért osztja rád napi szinten. Én nem hallgatnám el, mert ha egy ilyen dologban nem vagy őszinte, mi van a nagyobb dolgokkal?!? Ha meg ő keresi meg, akkor meg egyértelmű, hogy szemétség.

2014. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!