Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovâbb, mit tegyek?

Nem bírom tovâbb, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hova tartozik a kérdés de mivel főként egy csaladtagombol van elegem ide írok. Tegnap megtéptem az egyik mocsok kva rokonunkat,mert mar nem birom amiket muvel. Egy ingyenelo kis fereg. Felhalmoz szamlakat,lop,csal,hazudik,cserbenhagy mindenkit,de azzal zsarolja a fel vilagot hogy ongyilkos lesz ezert lazan megenged maganak mindent. Sajnos egy nagyon jo baratom kapta a legnagyobbat tobbet szoba nem all velem az biztos... :( apam is alkoholista verekednek folyton,en meg szerintem idegosszeroppanast kaptam aludtam 12orat de hulla faradt vagyok es remegek mint egy parkinson koros. Tudom csunyan viselkedtem,de beszelgetni csak emberekkel lehet,az ilyen barmokat csak verni lehet. Mar elkezdtem dolgozni remelem sikerul elkoltoznom szeptemberben. Mit tehetnek meg? 18/L
2014. jún. 8. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Kezeltesd a dühkitöréseidet, agressziódat. Tanuld meg a békés egymás élés elvét, de mondjuk 18 éves korra ez már alapvető dolog lett volna.
2014. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Addig nem vagyok agressziv amig valaki ki nem provokalja mas emberek tudnak engem kezelni erdekes! Kerlek ha lehet ne az en duhongesem legyen a gond ez csak a kovetkezmeny,tudom hogy nem normalis de az sem ha veri apukad anyadat es anyad testvere meg kilopja anyam penzet mikozben korhazban van.
2014. jún. 8. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy tragikus "csalad"! Egyik sem normalis.
2014. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene engedni a zsarolásának. Aki öngyilkos akar lenni, az előtte nem kürtöli világgá.


Neked meg kitartást addig amíg nem tudsz elköltözni.

2014. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!