Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz az életem?...

Miért ilyen rossz az életem? Mit tegyek? Nem birom

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok.Nagyon rossz nekem,és nem tudom,miért érdemlem ezt... a szüleim nincsenek jo kapcsolatban,állandoan veszekednek és elképesztoen fukarok velunk,gyerekeikkel(van egy 11éves hugom),kozben nagyon sok pénzuk van,mert hát látom,meg maguknak is mindig drága ruhákat vesznek,de nekunk sohasem,mindig a legrosszabb minosegubol a legkevesebbet kapjuk...nem szeretik egymást,állandoan a szemunk elott kiabalnak ,engem mindeki leri***coz,pedig szuz vagyok és semmit rosszat nem csinálok,kedves vagyok mindenkivel,egyszeruen a kisugarzasombol néznek ilyennek,skan mondják rám,hogy mennyire szép vagyok stb ,meg sokan szeretnének velem találkozni,ilyenek,de semmi rosszat nem csinálok,és mégis...barátaim nincsenek,nem érzem magamat jol .Van egy lány ,aki az iskolában tonkre tesz teljesen,mert nagyon rám van szallva,csak velem akar baratkozni ,de en mindenkivel joban szeretnék lenni,nekem nem felel meg az a csaj,nem birom ot,masok vagyunk teljesen,És ezert o kikeszit idegileg..ugy nez ram,ugy viselkedik,nagyonfeltekeny ram,be is vallotta.Vastagok a combjaim és széles a csipom,és nekem ez nem tetszik,mert tulsagosan...170cm vagyok és 75kg,de egyaltalan nem nezek ki 75-nek,de nekem nem tetszik,le szeretnek fogyni,de nem megy,nem birok.Akarhova megyunk egyutt a csaladdal,minden egyes alkalommal veszekedes lesz belole,nagyon buta az anyám ...az a tipikus ostoba no.Annyira rossz nekem,a fiuk nem akarnak velem járni,csak egyéjszakas kalandnak néznek,de nem vagyok az,nem oltozom ugy..semmit nem teszek.Én már nem tudom,mit tegyek,kérlek valaki... :(((((
2014. márc. 8. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

1. 17 evesen mar vallalhatsz nyari munkat, abbol keresett penzbol vegyel magadnak mas ruhat.

2. A szuleid kapcsolataval nem tudsz mit kezdeni, sajnos ezt ateled.

3. Azt a lanyt epitsd le, es baratkozz masokkal.

4. Aki csak egyejszakat akar toled, azt zavard el, te tobbet ersz minden strigulanal. Nekem is 19 evesen lett parkapcsolatom eloszor, akkor vesztettem el. Semmit nem veszitesz, ha megvarod a megfelelo idot es a megfelelo embert.

A vastag combot es szeles csipot az erett ferfiak imadjak, csak a tinifiuknak kellenek a deszkak :D legy buszke a noies alakodra, es fogadd el, szeresd magad igy, ahogy vagy. Ha megszereted magad, jonnek majd azok is, akik ertekesek.

2014. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A vastag combot es szeles csipot az erett ferfiak imadjak, csak a tinifiuknak kellenek a deszkak :D"

Épp ellenkezőleg, kisasszony! A tinifiúk bármilyen lyukba bedugják, csak egér ne másszon ki belőle, az érett férfi viszont -hacsak nem kifejezetten a túlsúlyos nő az ideálja- már nem fekszik le bárkivel, csak mert az illető kapható.

2014. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!