Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan gyűlölöm a mamámat?

Jogosan gyűlölöm a mamámat?

Figyelt kérdés
Amióta megismerte anyámat azóta utálja, pedig semmi okot nem adott, csupán csak annyi, hogy összejött apámmal akinek van egy előző házasságából egy gyereke. Engem sem szeret. Folyton kivételezik velem meg anyámmal. Bezzeg a féltestvéremet imádja, érte bármit megtenne, milliókat adott neki. Tőlem még régebben egy kib...tt csokoládét is sajnált. Mindig eldugta a tesóm, hogy ne lássam, hogy ő csokit eszik. Mindig megy a vita a pénzen. Amíg élt a papám azt se tudta a mamám, hogy létezünk, most meg amióta meghalt itt maradt a nyakunkon. Folyton nyávog, sír, undorítóan viselkedik. Egyszerűen rühellem az egész bagázst. Kiállhatatlan és ezt komolyan mondom.
2014. jún. 8. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Gyerekként nem tudod, hogy mik történtek a háttérben. Lehet, hogy okkal haragszik anyukádra, nem tudhatod, hogy mi történt korábban, amit esetleg nem kötöttek az orrodra.


Nyilván nem a legszebb viselkedés az, hogy különbséget tesz az unokái között, de ez az ő döntése. Szeresd az anyai nagyszüleid helyette.

2014. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát, szerintem bármi is történt egy családban, az nem ok arra, hogy egy ártatlan gyereken csattanjon az ostor. Vele semmit nem kellene éreztetni az egészből. Nagyon szomorú, hogy ilyen helyzet adódott elő, de mások viselkedésére sajnos minimálisan vagy hatással. Csak a magad nézőpontját tudod megváltoztatni, így én is azt javaslom, hogy arra fókuszálj, aki szeret téged.
2014. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Valoszinu, hogy anyukad volt az oka a fia hazassaganak a szetbomlasara.
2014. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A helyzeten már semmi nem tudna változtatni.

3.: Nem hinném, hogy anyám miatt mentek szét.:) Miután elváltak apámnak 2 évig nem volt komoly kapcsolata azután ismerték meg egymást a szüleim.

2014. jún. 8. 14:14
 5/6 anonim válasza:
Húúú de ismerős a helyzet!Leírni nagyon hosszú lenne!Én is gyűlölöm és pont azok a nagyszüleim haltak meg,akiket szerettem,ezek meg itt lesznek a nyakamon 100 éves korukig.Nem kívánom hogy haljanak meg de ők tehetnek arról hogy meghaltak a másikak,annyira kiészítették őket...És a kérdésedre válaszolva pedig IGEN,JOGOSAN GYŰLÖLÖD!Te arról nem tehtsz hogy anyukád és közte mi folyt vagy mi nem,nem rajtad kell ezt levezetni!Nekem röviden abból van k****ára elegem hogy állandóan,mindenhonnan csak a fejtömést kapom és azthiszik hogy mert gyerek vagyok,agyat lehet mosni,márpedig én nem hagyom magamat,mert érzem azt hogy ki szeret igazán és nekem fél évig azt kell hallgatnom hogy kaptam valamit "mamámtól" és azt is mondta hogy én már kaptam egy csomó mindent,most a kistesóm következik mert az uncsitesóimmal is ezt játszotta el.Másfél éves kistesóm van,egyáltalán nem vagyok féltékeny rá,imádom,de érzem azt hogy neki sokkal szivesebben ad valamit mint nekem és őt szereti,míg engem csak látszólagosan.De ebbe már nem akarok mélyebben belemenni,mert akkor húsvéig itt ülök...De ha gondod,bajod van kérdező,nyugodtan írhatsz,én szivesen meghallgatlak!:)
2014. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok,egyébként az az érdekes hogy a lány unokatesómat szintén leszarja,mint ahogy a saját lányát is és engem is...
2014. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!