Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor vállalja az apaságo...

Csak akkor vállalja az apaságot, ha megígérem, hogy nem kérek gyerektartást. Ez független az érzelmektől?

Figyelt kérdés

szóval anyagilag ő totál padlón van, mindenkinek tartozik össze-vissza, a babát ő akarta viszont, amikor meglett, nagyon örült, de hirtelen csak arról beszélt, hogy anyagi katasztrófa...

most külön vagyunk.

é előállt a fenti verzió.


azt sem tudom mit gondoljak.


2014. jún. 5. 22:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehetne már elválasztani az érzelmi oldalát az anyagitól,amikor azt mondja,h csak akkor vállalja az apaságot,ha nem kell neki fizetnie!Szereti ő a gyereket,de tartsa el aki akarja?Még jó hogy nem akarja visszaküldeni!
2014. jún. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
13%
Csináljatok még vagy három négy gyereket,és belőlük szépen boldogan megéltek.
2014. jún. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
13%

A gyerektartás nem a gyereké! Az a szülőt illeti meg, enyhítve a neveléssel járó terheket, nem a gyerek kapja, csak utána jár. A családi pótlék sem a gyerek számlájára érkezik, az sem az övé.

A rokontartás már a gyereké, mehet az ő számlájára is és ő rendelkezik vele, csak az más, mint a gyt.

Igazándiból ez egy sakk-matt helyzet. Tökmind1, hogy nyilatkozik e az apaságról vagy nem, lesz e DNS teszt, vsgy nem, ez az ember neked fizetni nem fog. Hamarabb fogják lesittelni, mint fizessen és neked abból hasznod nem származik.

Miért is akarnád, hogy egy ilyen ember legyen törvényesen az apja? A kötelességekhez tartoznak jogok is, pl rendszeres láthatás, én biztos nem akarnám havi 10 000-ért, hogy egy ilyen ember találkozzon a gyerekemmel, inkább tűnjön el a pitsába.

2014. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
58%
Ha " totál padlón van" minek akartátok a gyereket? Hogy gondoltátok?
2014. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
65%
Biztos nagyon szereti a gyerekét, ha ezzel zsarol. Nem pénzzel kell szeretni, de pénz kell, hogy a gyereknek minden szükséglete meglegyen. Gondold azt, hogy neki a gyereke kell, hogy a legfontosabb legyen és nőjön fel a feladathoz.
2014. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
59%
Annyira azért mégsem szeretheti szegény gyerekét. Ha így lenne, milliók kifizetésének fejében is rohanna nyilatkozatot tenni.
2014. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
58%

"ele ellentétben én felelősségteljes nő vagyok, aki egyedül is megállja a helyét és az utolsókat is gyermekének adja "

1. Ha felelősségteljes volnál nem estél volna teherbe egy ilyen pasitól

2. Az utolsókat is a gyermekének adja hogy fér össze azzal, hogy éppen megfosztod a gyerekedet havi több ezer forinttól?

2014. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy nem lehet ,hogy ő úgy akarja vállalni az apaságot hogy a gyerek az nála marad?
2014. jún. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

szóval ha ez azt jelentené, hogy nem szereti a gyerekét...


szóval én ahogy nézem a babát, amikor alszik, vagy épp hüppög sírás után, vagy amikor megijed a saját pukijától :), vagy amikor telepocakkal kinyúlik, vagy amikor sír és várja hogy megmentse valaki - minden pillanatban bennem van a szomorúság, hogy egy ici pici emberke és az apukája nem szereti.

halál komolyan csak az vigasztal ilyenkor, hogy a baba még nem tudja, még nem igényli, még nem várja, még nem fáj utána a kicsi szíve, apuka után.

de nekem fáj helyette, de nem tudjátok mennyire nagyon.


ha ez így van, hogy nem szereti.

2014. jún. 7. 21:10
 30/40 A kérdező kommentje:
remélem soha de soha nem fogja igényelni az apai szeretetet. ami nem adatott.
2014. jún. 7. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!