Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor vállalja az apaságo...

Csak akkor vállalja az apaságot, ha megígérem, hogy nem kérek gyerektartást. Ez független az érzelmektől?

Figyelt kérdés

szóval anyagilag ő totál padlón van, mindenkinek tartozik össze-vissza, a babát ő akarta viszont, amikor meglett, nagyon örült, de hirtelen csak arról beszélt, hogy anyagi katasztrófa...

most külön vagyunk.

é előállt a fenti verzió.


azt sem tudom mit gondoljak.


2014. jún. 5. 22:25
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

ha perelném, nem ő fizetne, hanem az állam megelőlegezné helyette, a gyerek megkapná, ha ő meg nem fizeti ki, lesittelik.

amúgy látszik, hogy senki semmit nem tud a háttérről.

vele ellentétben én felelősségteljes nő vagyok, aki egyedül is megállja a helyét és az utolsókat is gyermekének adja


és szerelembaba. minden nagyon szép volt, szebb, mint a mesékben


csak apuka valahogy megváltozott.

meg is lepett a dolog.


és én amúgy az érzelmi részére voltam kíváncsi

érzelmileg nem tudok semmit sehova tenni


aki nem fizet gyerektartást, az nem szereti a saját gyerekét?

vagy elvileg pénzen nem lehet szeretet venni, tehát az anyagi és érzelmi oldal elválik?

mint az olyan kapcsolatokban pl ahol a pénz miatt van valaki valakivel.


ebben vagyok összekavarodva

2014. jún. 5. 23:15
 12/40 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem az a dolog, hogy vállalja-e vagy sem. Ha az övé, akkor az övé, és tartásdíjat pedig fizetnie kell.
2014. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
ha nem perelem, nem kell fizetnie. csak rajtam múlik.
2014. jún. 5. 23:17
 14/40 A kérdező kommentje:

*8 nem a gyerek előtt

amikor kiderült, hogy jön a baba, akkor fordult a kocka

2014. jún. 5. 23:18
 15/40 anonim ***** válasza:
78%
Elhiszem, hogy össze vagy zavarodva meg minden, de ne nevezd már magad felelősségteljesnek, mikor egy totál padlón levő, össze-vissza tartozó embernek képes vagy gyereket szülni. Ha meg azt mondod, hogy képes vagy egyedül is megállni a helyedet, akkor dönts.
2014. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehet hogy a palidnak csak kapuzárási pánikja volt?

Nem lenne értelme még egyszer megpróbálni?Vagy már egyáltalán nem szereted és ő sem téged?

Lehet csak elbeszéltek egymás mellett...

2014. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
89%

Elhisszük, hogy el tudod tartani magatokat, de mi van, ha kirúgnak, lábad töröd, beüt bármilyen krach?


A gyerektartás a gyereké. Ha félre tudod tenni ínséges időkre/neki továbbtanulásra, annál jobb. De mocskosul nagy luxus lemondani róla, amikor nem neked jár, hanem neki.

2014. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%

ha szeretné, minden erejét összeszedné, hogy talpra álljon

ha lennének érzelmei, nem azon aggódna, hogy gyerektartást követelsz ha a vére kerül, hanem azon aggódna, hogy nem fogod megengedni neki, hogy a nevét add

a többi csak mese...

és ne haragudj...biztos nem ezt szeretted volna válasznak...

2014. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
21%

félre ütések estéje...szóval "nevére kerül" és "hogy a nevét adja"

elnézést:)

2014. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
18%
a lényeget fogtad:)
2014. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!