Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megkedveltesse...

Mit tegyek hogy megkedveltessem magam igazán a barátom édesanyjával?

Figyelt kérdés
Tudom hogy alapból kedvel engem, de azt is tudom, vagy legalábbis azt tapasztalom, hogy fontos számára, hogy a barátom húgát, aki még nincs egy éves, úgymond észrevegyem, foglalkozzak vele. Nincs semmi bajom a kicsikkel, sőt, szeretem őket, de egyszerűen ha mások (akár a barátom) vannak ott, akkor kész, semmi, csak nézem és mosolygok mint valami elmebajos. Testvérem nincs, de saját unokatestvéreimmel is hasonló helyzetben voltam, "kettesben" mindig nagyon jól elvoltam velük. Nem szeretném magam kényelmetlenül, feszélyezve érezni, de szeretnék valahogy nyitni a pici felé mások előtt.
2014. jún. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de korábban velem is így volt. Sőt, vannak helyzetek, amikor ma is így vagyok vele. Nem tudom honnan indul ez a "gátlás", de szerintem ne sokat foglalkozz vele. Az a lényeg, hogy a barátoddal jól ellegyetek, majd a családja is szépen lassan megkedvel akkor is ha előttük nem tudsz mit kezdeni a picivel. Majd ahogy nő a gyerek úgy egyre több kontaktusba kerülsz vele és minden megoldódik, ne aggódj!
2014. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán még kiskoromból van nálam ez, de hosszú történet. Meg eleve nagyon szégyenlős vagyok, viszont már engem zavar, hogy pl az állataikhoz simán elkezdek beszélni, de a picihez nem, pedig tényleg imádnivaló. Ja és elmúltam már 18 éves
2014. jún. 5. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Add magad, és ha az anyósjelölt megkedvel, akkor megkedvel, hanen, akkor fölösleges pedálozni neki. Ha a pasi szeret, aki nem törődik az anyjával túl sokat. nem az anyját akarja elvenni, hanem mást, nemde? :)


Nem tudom, hogy hány év van a két gyerek között, de ez így nagyon gáznak tűnik. Egy egy éves gyerek egy majdnem felnőtt testvér mellé ...ez az ultrahisztérikák szokása. Nekik pedig nem lehet megfelelni soha.


Nem a te dolgod a gyerek pátyolgatása, hanem az anyjáé. nem bébiszitter vagy a gyreek mellett, hanem a testvére barátnője, nemde? Ha soha nem akarsz gyereket szülni, ahhoz sincs köze senkinek a pasidon kívül.

2014. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére így is kedvel az anyja, de azért azt hiszem neki is, meg talán a barátomnak is jobb érzés lenne ha feltűnően foglalkoznék vele. És szerencsére számomra is szimpatikus az anyja, de tudom hogy ő most nagyon babás és így kb két téma van amiről beszélgethetünk, a barátom kicsiként vagy a húga. Egyébként a másik amitől félek ezzel kapcsolatban pont az, hogy azt hihetnék hogy nem szeretnék gyereket majd, pedig de, csak mások gyerekeivel nem igazán tudok mit kezdeni.
2014. jún. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!