Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki azon, hogy az esküvőig anyóséknál lakunk?

Figyelt kérdés

Jelenleg anyóséknál lakunk, a párom háza majdnem velük szemben van. Úgy gondoltuk, hogy oda majd csak az esküvő után költözünk. Az ismerősök meg vannak rőkönyödve ezen.

Szerintetek is hülye ötlet?


2014. máj. 31. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is elég nevetségesnek tűnik.
2014. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudnám elképzelni, hogy így éljünk. Anyósék házában, miközben ők a szomszéd szobában tévéznek, még egy tisztességeset szexelni se lehet. De ez egyéni igények és szokás dolga, ha eddig is így éltetek, akkor lehet jó.
2014. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Elsőre nekem is különösnek tűnt, másodszori átolvasásra inkább tetszik. Nektek legalább van miért várni az esküvőt, a többi pár gyakorlatilag ugyanúgy él előtte meg utána.
2014. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mikor eldöntöttük, hogy együtt akarjuk folytatni, akkor 4 hónapig laktunk felváltva anyósoméknál és a szüleimnél. Aztán vettünk egy lakást, ami szinte lakhatatlan volt. De már annyira be voltunk zsongva a közös élet miatt, hogy az egyik szobát lakhatóvá tettük, és be is költöztünk. Aztán szép apránként a többi része is elkészült. Igaz, még 2 hétig jártunk az ősökhöz fürdeni, de akkor sem ott laktunk. Az a 4 hónap szörnyű volt, mert már félig önálló életünk volt, de mégsem éltünk külön. Nem egészséges dolog a szülőkkel egy háztartásban élni...habár, én annak ellenére, hogy mind a saját szüleimet, mind a párom szüleit imádom, én azt vallom, hogy egy utcában lakni sem túl jó ötlet. Legalább 4-5 utcányi távolság az ideális.
2014. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!