Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki azon, hogy az esküvőig anyóséknál lakunk?

Figyelt kérdés

Jelenleg anyóséknál lakunk, a párom háza majdnem velük szemben van. Úgy gondoltuk, hogy oda majd csak az esküvő után költözünk. Az ismerősök meg vannak rőkönyödve ezen.

Szerintetek is hülye ötlet?


2014. máj. 31. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha ti így szeretnétek akkor nincs ezzel gond.


Persze én is meglepődnék,mivel nem értem,hogy miért.

Biztosan van oka. De azért az sem hátrány ha nem az esküvő után érnek meglepetések a közös élettel kapcsolatban.

2014. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én idétlen ötletnek tartom, főleg, hogy szembe ott áll az üres lakás.. Ennek semmi értelme..
2014. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha havonta ezzel több tízezret meg tudnék spórolni, én is így tennék ahogy ti.
2014. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Mert ízléstelen pénzspórolásképp mások nyakán élősködni, főleg ha egyéb lehetőség is van kéznél.


Plusz se nem egészséges, se nem érthető, hogy egy fiatal pár nem vágyik magányra, saját életre, intimitásra, személyes szférára.


A "rőkönyödés" meg nem tudom mi lehet...

2014. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most is lakható a ház, de költözés előtt szeretnénk kicsit felújítani. Ablak, ajtó, tetőcsere, kőporoztatni.
2014. máj. 31. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szard már le a béna életű emberek kritikáit, azt csináltok amit akartok.
2014. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Az utolsó véletlenül azt írta a sikeres szó helyett, hogy béna. Szimpla elírás volt, kérdező:)))


Szóval te egy olyan pasihoz mész hozzá, akinek véletlenül éppen háza van, és előtte sem a te anyádékat húzzátok le (lakbér, rezsi, mosás, stb), hanem az ő szüleit. Értem. Hm...


Tökjól csináljátok, szerintem az ismerőseitek nem ezen vannak megrökönyödve, hanem azon, hogy nem emlékeznek, mikor jártak a falu talponállójában, ahol megismerkedhettek veletek. Mert az biztosan nem a könyvtár volt:)

2014. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

20:06

Ki mondta, hogy lehúzzák az anyósékat? Szerintem, ha a szülők úgy gondolják, hogy nyugodtan lakjatok náluk, amíg rendezitek a közös házat, nincs vele probléma.

2014. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Őszödi Ferenc ***** válasza:
57%

"Anyóséknál"

"párom háza"

Magácska mit tesz bele ebbe a nagy szerelmi házasságba?

2014. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is nagyon meglepődnék, én ilyen helyzetben már alig várnám, hogy elkezdjük az önálló életet, rendezgessük a lakást, stb. Mondjuk, ha annyira rossz állapotban van, hogy ezért nem szeretnétek ott lakni és csak majd esküvő után kezditek rendbe tenni, az is érthető.

Meg aztán ti tudjátok, senkinek semmi köze hozzá.

2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!