Melyik név legyen?

Figyelt kérdés

1 hét múlva szülök, de még mindig vitázunk a néven.

A vezetéknév Kerekes, a kiválasztott nevek pedig:

Zsóka, Heléna, Izabella.

Szerintetek melyik a szebb a három közül? Esetleg más javaslatok a vezetéknévhez?


2014. máj. 31. 18:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is Izabella legyen, az szép, nem minden második kislány neve, de nem hangzik idegennek sem.

(Lehet, hogy a Zsóka is jó, mert annyian írták, de a nagymamám nővérét becézték így, ezért nem tudom elképzelni egy kislánynak)

2014. jún. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Szerintem Izabella van 1 Izabella nevű ismerősöm és mindenki azt mondja neki h de szép neve van...
2014. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A Zsoka az az Erzsebetnek a beceneve, mindketto oreges szerintem, en nem adnam. Izabella nem rossz, bar kicsit tul hosszu a vezeteknevvel. Esetleg Bella siman?
2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de mi van, ha csúnyácska lesz a kislány? Nincs idétlenebb, mint egy ronda nő, akit BEllának hívnak. Vagy IzaBellának. Most komolyan, nem bántásból mondom, de ithhon és külföldön is mindenki gunyorosan elmosolyodik egy ronda nőn, akit "szép"-nek hívnak. Szerintem ezért veszélyesek ezek a nevek.
2014. jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%
Ritka nagy bunkó vagy, hogy egy meg sem született emberről ilyet feltételezel. Te biztos világszépe vagy és a neved is olyan, igaz? Szívből remélem, hogy nincs gyereked és nem is lesz soha...
2014. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nekem a Heléna tetszik, utána az Izabella. A Kerekessóka viccesen hangzik.
2014. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Izabella lett a picim, köszönjük a válaszokat :)
2014. jún. 19. 13:15
 28/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához, jó egészséget kívánok mindkettőtöknek :)
2014. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Gratula!!jó választás:)
2014. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 19. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!