Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim?

Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Kiakadtam ma teljesen....nem hiszem el hogy ez más családokban is így van.....


12.28.-a nincs otthon kaja anyám elmegy vásárolni 1000ft-ból vesz magának 600-ért egy cigit 6zsemlét meg szalámit meg 1 üveg coca cola-t


ok mondom és mi lesz az ebéd,vacsora?

-amit találsz....


12.30 nincs itthon semmi kaja elmennek vásárolni

benzin:500ft

amit vettek szilveszterre:


saga füstölt virsli 10db-os

1rúd szalámi

5db coca cola


de azzal a szöveggel hogy:

vislit ne egyél mert holnapra van meg szalámit is csak keveset mert az is holnapra van


erre megkérdezem hogy ennyit vettetek?


-igen ha nem tetszik adj több pénz vagy menj el te vásárolni (kocsim nincs gyalog meg elég messze van kb 5-6km)


Még 1 évig ki kell ezt bírni nem hiszem hogy ez másnál is így van :(


2009. dec. 30. 21:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

A szüleid mokány tirpákok, már ne is haragudj!


Mi az, hogy kólát vesznek? Az rohadtul káros, vegyenek inkább Fantát!


Rendelj pizzát, vagy fizess egy haverodnak, hogy ehess nálunk!

Aztán mond a szüleidnek, hogy átmentem egy haveromhoz enni!

2009. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

22:47 szakadok :D:D:D


Amugy én Szenteste napján reggel az én anyám neki állt főzni elvettem reggel egy pici húst már egyből ne egyél mert nem marad csak ketten vagyok anyámmal senki nem jött hozzánk inkább fogtam magam ettem egy vajas kenyeret,aztán elkezdtem sírni:S

Ahogy a többiek irták bird ki az 1 évet és menj el otthonról én is tudom hogy a cigi nem jó dolog nagyon sok pénzt elvisz :S

2009. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

Elöszőr nézz körül a konyhában.Nem csak a hütőben van kaja.(érdekes a legtöbb pasi,gyerek azt hiszi)

Egy zacskó tésztából,rizsből,burgonyából,már lehet kajákat csinálni.

Nem tudom,de 17 évesen én már sok mindent a családnak megfőztem,nemhogy magadnak.

ha 5 km-re van a bolt másfél óra alatt gyalog,bringával egy óra alatt megfordulsz.

Érdekes,hogy ennyire önellátlótlan vagy,de egy év múlva el akarsz húzni...ki fog akkor kaját tenni eléd?

2009. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Utolsó,te sem vagy semmi!Ő még nem keres,otthon lakik a szüleivel,nincs saját keresete,hogy fogja a kis pénzét,elmenjen a boltba és vásároljon,majd megfőzze magának!Nálunk legalábbis én nem turkálhattam anyámék pénzében,hogy kivegyek belőle,ha kaja kell!Igen,egy 17 éves srácnak valamennyire önellátónak kell lennie,de azzé ne mondjátok már nekem,hogy még neki kellene a szüleit is ellátnia,meg felvilágosítania arról,hogy mi kell egy családnak mondjuk ebédre....!Elég szomorú,hogy ilyen tírpák,bunkó szülei vannak,ezeknek hiába mondana bármit is,szarnak majd rá!Szegénynek csak azt tudom mondani,valahogy húzza ki,amíg otthon kell laknia és reméljük ő másképp neveli majd a gyerekeit egyszer!
2010. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
az en szuleim is ilyenek es meg isznak is melle..
2010. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!