Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim?

Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Kiakadtam ma teljesen....nem hiszem el hogy ez más családokban is így van.....


12.28.-a nincs otthon kaja anyám elmegy vásárolni 1000ft-ból vesz magának 600-ért egy cigit 6zsemlét meg szalámit meg 1 üveg coca cola-t


ok mondom és mi lesz az ebéd,vacsora?

-amit találsz....


12.30 nincs itthon semmi kaja elmennek vásárolni

benzin:500ft

amit vettek szilveszterre:


saga füstölt virsli 10db-os

1rúd szalámi

5db coca cola


de azzal a szöveggel hogy:

vislit ne egyél mert holnapra van meg szalámit is csak keveset mert az is holnapra van


erre megkérdezem hogy ennyit vettetek?


-igen ha nem tetszik adj több pénz vagy menj el te vásárolni (kocsim nincs gyalog meg elég messze van kb 5-6km)


Még 1 évig ki kell ezt bírni nem hiszem hogy ez másnál is így van :(


2009. dec. 30. 21:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnos nincs senkim de hamarosan elköltözök ....és igazából nem az a baj hogy nincs pénz hanem ami van az hülyeségekre van elköltve (nem csak kaja) van itthon minden legújabb műszaki cikk 2kocsi de elbasszák a pénzt....)
2009. dec. 30. 21:33
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Egy év múlva 18 lesz, és elhúzhat tőlük (bocs a kifejezésért)
2009. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
ez nagyon gáz ...... hasonló a helyzet nálunk is : lengyel hetek vannak a hütőbe van benn szalonna meg paprika ennyi ilyeneket visz nemeszek mert nemszeretem rendeltem pizzát utána meg lelettem b*szva hogy minek rendeltem ottvan a kaja a hütőbe..... azittem csak nekem vannnak gáz szüleim xO
2009. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
17 éves vagy tudsz magadnak csinálni kaját sőt még nekik is...nálunk is ezvolt...elkezdtem főzni magamra aztán ha maradt ettek ők is belőle...már ott tartunk h gyakorlatilag én főzök és engem kérdeznek meg bevásárláskor...a másik + 5-6 kilométer, kocogj egy kicsit :D kis sport nem fog megártani szerintem :D
2009. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
jah és 20/F
2009. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom nincs rá pénzre...Sajnállak én is.
2009. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a gyerekeim ezt most olvassák! Mert én éjjel nappal a tűzhely mellett állok, sütök, főzök, mégis jajgatnak, hogy nincs mit enni. Hehe, attől a hajam égnek áll!


Egyébként nem normálisak a szüleid. Cigi helyett főzne anyud valamit. Aki azt javasolta, hogy kocogj a boltig, na jó tanács, de nem hiszem, hogy a Te dolgod lenne főzni, és bevásárolni.

2009. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura vásárlási szokás. Szerintem probálj meg egy menüt összeállitani, a hétr tedd a szüleid óra alá és mond meg hogy a drága colát meg mégdrágább szalámit, a saga füstölt is kifejezetten drága. gondolom a szüleid aggodnak a pénz miatt de nagyon rosszul osztják be. Egy hétre elöre írj össze egy menüt, egyszerű kajákat amit megtudtok főzni. Buszmenetrendet nézd meg és heti 1-szer menjetek bevásárolni meny velük vigyen mindenki hátitáskát és kézben hozatok értelmes kajákat.
2009. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%

21.50 es valaszoloval ertek eggyet!

mindennap fozok ket harom felet a 14 eves fiamnak megis mindig mas kell!nem tellik el nap hamburger nelkul rosszabb esetben pizza.neked meg te szegeny fiu meg egy bundaskenyer vagy rantotta is nagy oromot okozna.bird ki valahogyan azt az egy evet es alakitsd ugy az eleted hogy a te gyereked ijent ne erezzen soha!

2009. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
Sztem dugj egy petárdát a baszott cigijébe hogy észbe kapjon!
2009. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!