Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak a szüleim?

Normálisak a szüleim?

Figyelt kérdés

Kiakadtam ma teljesen....nem hiszem el hogy ez más családokban is így van.....


12.28.-a nincs otthon kaja anyám elmegy vásárolni 1000ft-ból vesz magának 600-ért egy cigit 6zsemlét meg szalámit meg 1 üveg coca cola-t


ok mondom és mi lesz az ebéd,vacsora?

-amit találsz....


12.30 nincs itthon semmi kaja elmennek vásárolni

benzin:500ft

amit vettek szilveszterre:


saga füstölt virsli 10db-os

1rúd szalámi

5db coca cola


de azzal a szöveggel hogy:

vislit ne egyél mert holnapra van meg szalámit is csak keveset mert az is holnapra van


erre megkérdezem hogy ennyit vettetek?


-igen ha nem tetszik adj több pénz vagy menj el te vásárolni (kocsim nincs gyalog meg elég messze van kb 5-6km)


Még 1 évig ki kell ezt bírni nem hiszem hogy ez másnál is így van :(


2009. dec. 30. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Mi a francnak ennyi coca-cola, igyatok vizet.
2009. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek erről? 17/f
2009. dec. 30. 21:24
 3/25 A kérdező kommentje:
Kösz szépen nekem nincs rá szükségem....tökéletes lenne a csapvíz is.
2009. dec. 30. 21:25
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Számomra ez hihetetlen.

52/nő

2009. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Hát... ez szerintem nem normális. Em csak kíváncsiságból, akkor mit egyél? Egy zsemlét meg egy pohár kólát? :D

De szerintem simán megoldható úgy, h megmondod nekik, h mit vegyenek, és ha ők nem akarnak, akkor csinálsz magadnak (esetleg nekik) is kaját. Hát más ötletem nem nagyon van :S

2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
94%

Ugyanez van nekem is itthon.

Nem csak nálatok.

2009. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan sajnállak, borzalmas szüleid vannak, ha lehet őket annak nevezni. Lehet, hogy nincs pénzük, de azt ami van nem cigire meg baromságra, hanem a gyerek ételére kéne költeni.


Ne haragudj, de primitívek.


Nincs nagyi vagy valaki a közelben, nem éhezhetsz, szegénykém, úgy sajnállak.

2009. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Miért, mi lesz egy év múlva?


Amúgy ha nem lenne olyan messze a bolt azt mondanám menj el te vásárolni. De így kocsi nélkül, hát... Neked van igazad.

2009. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Em tényleg minek ennyi kóla? Holnap újévkor meg akarnak inni 6 (esetleg 12, már ha 2 literes üvegerkre gondolsz) liter kólát?
2009. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden csak nem bevásárlás!!! Főtt ételt mikor szoktatok enni? 17 éves fiú vagy, akinek még fejlődésben van a szervezete, szüksége van energiára, h legyen megfelelő erőnléte, és h tudjál tanulni!!!!!!!!

Ha ez sokáig így folytatódik, nem lesz jó vége!! :( Sajnálom, h ezt kell mondanom, de ez van!!!

A szüleidnek nem cigire kellene költeni a pénzt, hanem tápláló ételekre, mint Pl: kenyér, hús, zöldség, gyümölcs stb.

20/L

2009. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!