Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja anyám, hogy...

Miért nem akarja anyám, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Nem akarja, hogy elmenjek bulizni szilveszterkor. Pedig jó tanuló vagyok, segítek itthon mindennap hétvégén takarítók, ápolom a szív beteg öcsémet.

Nem rég elkezdtem futni, erre ő: Gyanús, hogy így elmászkálsz.

Matat a telefonomban. Barátaimat hivogatta hogy hol vagyok.


Mit tegyek?

F16


2009. dec. 29. 23:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj,itt sajnáltatod majadat,közben meg piálsz 16 évesen,meg olyan későn surransz haza,hogy mindenki alszik.Mire fel akarsz bizalmat,meg azt,hogy felnőttként kezeljenek?Talán elöszőr viselkedj úgy.Ha elengednek(mégha félévente csak egyszer is)ne élj vissza rögtön a bizalmukkal.
2009. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az öcsédet sajnálja hogy te elmész bulizni boldog vagy jol érzed magad őneki ez meg már nem adatik meg.
2009. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!