Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja anyám, hogy...

Miért nem akarja anyám, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Nem akarja, hogy elmenjek bulizni szilveszterkor. Pedig jó tanuló vagyok, segítek itthon mindennap hétvégén takarítók, ápolom a szív beteg öcsémet.

Nem rég elkezdtem futni, erre ő: Gyanús, hogy így elmászkálsz.

Matat a telefonomban. Barátaimat hivogatta hogy hol vagyok.


Mit tegyek?

F16


2009. dec. 29. 23:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Egyszer jöttem haza úgy hogy érezni lehetett az alkoholt!

De direkt akkora időzítettem amikor senki nem volt itthon.

Nehogy feléresszem őket vagy valami...

Nem drogozok.

2009. dec. 29. 23:52
 2/22 A kérdező kommentje:

Naponta segítek!

Konyhát, fürdőt, nappalit kitakarítok hogy ba*sza meg

2009. dec. 29. 23:53
 3/22 anonim ***** válasza:
Természetesen fél, hogy barátnőd van, és gondolom tudja, hogy ilyen korban a fiúk lefekszenek a barátnőikkel, tapasztalatlanul. És akkor a nyakába lesz varrva a balhé, jön a lány családja cirkuszolni, bíróság, estébé. Szóval szerintem mondd meg neki hogy nyugi, beszéld meg vele, mert nyilvánvaló, hogy ez a baja.
2009. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Csóró vagyok. Akikbe bele szeretek azok legtöbbször lese szarnak.

Jah, és ezt tudja jól.

2009. dec. 29. 23:55
 5/22 A kérdező kommentje:

Mindent tud rólam, csak éppen azt nem hogy amikor egyedűl vagyok arra gondolok milyen jó lenne kiugrani a 4.-ről.

Elmondtam, neki hogy szoktam sírni itthon, az öcsém miatt.

10 perc múlva nevetve meséli valakinek a telefonba...

2009. dec. 29. 23:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott anyai féltés dolgozik anyukádban...!Valahol meglehet érteni,mert a mai közbiztonság egyenlő a 0-val!!De azért túlzásokba se kéne esnie,ez igaz!Ez lenne az első szilveszter,hogy elmennél bulizni?
2009. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én mindig megvédtem, akármi volt.

Nagyanyámat kilökdöstem a lakásból amikor megsiratta...

2009. dec. 30. 00:01
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez a 2.
2009. dec. 30. 00:01
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet...

Mindjárt jönnek a nagyokosok akik mondják,h ő jót akar neked stbstbstb..

igazából így van,de ilyen idős korban,pláne h fiú vagy már simán járhatnál..

mond meg neki,h minél jobban visszatart az életben annál rosszabb lesz a jövőben.szal majd egyszer beljössz a bulizásba akkor már drog pia minden lesz..vagy nemtom

mondj neki jó érveket;)

2009. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el. Ez van. Ő a nagykor, te a fiatal korú. Ahol éltek, az ő háza, nem a tied. Sajnos akármennyit segítesz, akkor is ő tart el téged nem pedig fordítva. Így ő hozza a szabályokat, nem pedig te. Én, mint kívülálló úgy látom, hogy túlzásokba esik, mert egy 16 éves fiúnak a barátai mellett a helye és szórakoznia kell a tanulás mellett amíg még fiatal és megteheti. De az anyád akkor is az anyád és sajnos akármennyire nem értünk vele egyet, akkor is azt kell csinálni, amit ő mond. Nem tudsz mit tenni, csak lenyeled a békát és vársz, míg 18 leszel és akkor olya gyorsan lelépsz, amilyen gyorsan csak tudsz. Mert ez nem egészséges anyai aggodalomnak tűnik (nekem), hanem beteg aggódásnak, vagy egyszerű rosszindulatnak. :(
2009. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!