Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja anyám, hogy...

Miért nem akarja anyám, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Nem akarja, hogy elmenjek bulizni szilveszterkor. Pedig jó tanuló vagyok, segítek itthon mindennap hétvégén takarítók, ápolom a szív beteg öcsémet.

Nem rég elkezdtem futni, erre ő: Gyanús, hogy így elmászkálsz.

Matat a telefonomban. Barátaimat hivogatta hogy hol vagyok.


Mit tegyek?

F16


2009. dec. 29. 23:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem fogok várni 2 évig.

Az ablakot könnyebb lenne kinyitni, vagy elhúzni a pic*ába

2009. dec. 30. 00:05
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

"Matat a telefonomban" - Az én anyám is megcsinálja, pedig 18 vagyok. :D Egyszerű, töröld ki az SMS- eket, vagy rakd át mappába. A barátaidnak meg írj be álnevet amiről csak te tudod megjegyezni, hogy ki kicsoda, így nem fog tudni hívogatni senkit.


Fel a fejjel, 16 éves fiúnak nem szabad sírni. ;)

2009. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkoló célzásokat rejtenék a telefonomba, amitől a közelébe sem menne többet :> Ha gyanúsítana, azt mondanám, hogy nekem nincs ilyen mocskos fantáziám, neki honnan van?
2009. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Komolyan nevelő apám jobb fej.

Tavaj: Én: Na akkor indulok és... Ő: Igen majd egyszer hazaesel...

Reggel: Öcsém ( nem beteg ) mondja: Bemehetek bazsi szobájába?

N. apán: Hagy most b-t szerintem zakatol a vonat a fejében

2009. dec. 30. 00:19
 15/22 anonim válasza:
100%
Figyusz,éld az életed,légy független.Énis 16 vagyok és fiú,engem is néha nem akarnak elengedni bulizni,de leszarom,dobok egy hisztit s elhúztam....majd elmulik:DMond azt anyadnak hogy teged is engedett a nagyi bulizni tehat te is hagyj engem.:D
2009. dec. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
utolsó..bocsánatot könnyebb kérni mint engedélyt mi?:D
2009. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
bocsanatot sem kell kerni,majd megszokjak s beletorodnek..:D
2009. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Az én anyám is félt, nem enged sehova, de csak jót akar. Nem rossz szülő, akkor lenne az, ha leszarná, hogy mit csinálsz. Szerintem nem az ilyen családból kéne elmenekülnöd..az anyukád normális felfogású és szeret. Azért valljuk be, még csak 16 vagy és nem az a normális, ha valaki összevissza bulizik ennyi idősen. Persze néha elmehetnél, de jézusom..mennyi időd van még. Attól, mert fiú vagy, még az Ő vére vagy, egyértelmű, hogy félt, úgyhogy ne szenvedj.

16L

2009. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Attol hogy felti meg nem kell elpletykalja hogy a fia sirt nemde?...
2009. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A hatalomvágy is gyakran bújik jószándék mögé.
2009. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!