Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy apám...

Hogyan érjem el, hogy apám nője sírva meneküljön innen?

Figyelt kérdés
mikor 15 voltam anyukám és apukám külön mentek apám új nője miatt. anyukámnak azóta alig van pénze és ritkán látom, messze lakik és akárhányszor meglátogatom apám napokig bunkó hozzám, szóval emiatt is csak ritkán megyek hozzá. mióta itt ez a nő én alig kapok pénzt, pedig nem vagyunk szegény család és nem kérek sok pénzt, de suliba pl ha inni kérek is hallgatom, hogy jaj már megint pénz kell. ez a r**banc meggyőzte apámat, hogy én csak egy élősködő vagyok és amint lehetséges tegyenek ki. ezért most apám nagyon gyorsan elakarja adni a házat, aminek a fele az én nevemen van (tudom, hogy nem tudja az én beleegyezésem nélkül) állandóan idejárkál, ami nem is nagyon érdekelne, ha nem pofázna be, apám előtt nem nagy a szája, de amikor apám nem hallja lek**rváz, elmond mindennek, mikor pont, hogy ő az aki élősködik, mert ameddig ez a nő nem volt a képben én minden hülyeséget megkaptam, amit csak kiejtettem a számon, laptop, tv, telefon, drága ruhák, stb, most meg örülök, ha néha kapok inni 200 forintot. állandóan ellenem beszél, mikor itt van állandóan isznak, egy hétvége alatt szerintem átlagba elfogy 4-5 üveg bor is, hallom, hogy folyton rólam pofáznak. főzni nem tud, nem szép, nem okos, nem humoros, unalmasabb embert nem láttam még nála, bunkó, apám nem tudom mit szeret benne azon kívül, hogy összetakarít utána. 3 hete apám megkérdezte mi lenne, ha nem jönne ide többet? mondtam akkor sírnék örömömben. erre múlthéten megint itt volt és visszahozta a cuccait. már előre rosszul vagyok a holnaptól, ha idemer jönni, megmondtam apámnak, ha még egyszer idejön megtépem és nyugodtan megüzenheti neki úgy járkáljon ide. kidobáltam a cuccait a kukába, amit a hétvégén visszahozot. hogy érhetném el, hogy ne jöjjön ide többet? már 3 év alatt próbáltam szépen, értelmesen elmagyarázni, ordítva, semmi sem hatásos.
2014. máj. 22. 19:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
18/L és emilőtt valaki írná, hogy költözzek el: nem tudok
2014. máj. 22. 19:20
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Tehát felnőtt vagy! Akkor Te menekülj! Egyenlőre még nem kell sírva tenned!
2014. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ha azt írtam volna 17 vagyok, akkor is ezt mondanád?
2014. máj. 22. 19:22
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Akkor csak egy év múlva kellene menekülnöd.
2014. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Mikor érettségizel? Most vagy jövőre?

Ha felvesznek egyetemre, akkor költözz koliba.

2014. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
hova meneküljön te gyökér? a híd alá? gg...
2014. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmas vagy te is és az apád nője is. Az irományodból kiderül, hogy téged a pénzen kívül nem sok minden érdekel apádból... " mert ameddig ez a nő nem volt a képben én minden hülyeséget megkaptam, amit csak kiejtettem a számon, laptop, tv, telefon, drága ruhák" hát igen ... gondolom ez hiányzik. Mivel nem vagy különb, így akár barátnők is lehetnétek és együtt költenétek apád pénzét...
2014. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
jövőre (nulladikas voltam)
2014. máj. 22. 19:34
 9/23 A kérdező kommentje:
#7 képzeld el, ameddig ez a nő nem volt a képben apámmal normális kapcsolatom volt, de ja mára már csak ennyi maradt belőle :)
2014. máj. 22. 19:35
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Sajnálom apádat hogy ilyen utolsó,alpári,semmirekellő,kotonszökevényt nevelt fel.
2014. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!