Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen gyártósoron vagyok...

22 évesen gyártósoron vagyok 4 műszakba, nem késő visszamenni tanulni?

Figyelt kérdés

Érettségim van, plusz egy felsőfokú Okj képzésem. Már nem akartam tanulni,mert nem szerettem. Aztán bekerültem a mostani munkahelyemre, 4 műszak van havi 1 hétvégi szabadnapom van , kemény fizikai munkát végzek munka után teljesen kivagyok ütve és 1 hónapos szerződést kötnek velünk :(

Arra gondoltam, hogy így munka mellett leteszem jövő májusba a felsőfokú érettségit , és utána elemnnék fősulira vagy egyetemre, ki is néztem egy szakot , 6 félév. Keresztanyám szólt, ha elvégzem mehetek az ő cégéhez irodába dolgozni, ő ott vezető és segítene. Másrészt pedig már úgyérzem elkéstem ezzel a tanulásos dologgal, amikor ott volt tizen évesen a lehetőség nem tanultam... Ti mit tennétek? Nem vagxok még elkésve? Nem egy soron szeretném leélni az életem.


2014. máj. 20. 08:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Nekem már semmi önbizalmam. 3 évig jártam egy műszaki szakra, de most buktam ki. Gazdasági felsőfokú okj-m van, de nem tudom, hogy ez elég tudás-e egy szakirányú egyetemre.

2014. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%
én 28 évesen iratkoztam be estire hogy meglegyen az érettségim. tanulni sosem ciki és sosem késő.
2014. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

12. vagyok

A gyerekek buszkek voltak ram raadasul szuper erdmenyekkel vegeztem es idegen nyelven mert kulfoldon tanultam.

A gyerekes eveket pont nyelvtanulassal toltottem es dolgoztam bar csak heti 32 oraban.

2014. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetemen 40-50 eves evfolyamtarsaim is voltak. Egyaltalan nem kestel el, fel sem fog tunni az a par ev kulonbseg kozted es az evfolyamtarsaid kozott.
2014. máj. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A középsuli után én is ott hagytam az iskolát. Igaz, én irodában dolgozom, de nem keresek valami jól, és a lényeg az, hogy most 24 évesen jelentkeztem az egyetemre.


Nekem is voltak olyan gondolataim, hogy annyira hülye vagyok, előbb kellett volna. De azt látom, hogy tényleg sokan jelentkeznek az egyetemre idősebb korban is.


Szóval februárban beadtam a jelentkezést, márciusban megcsináltam a középfokú nyelvvizsgát és most lelkesen várom, hogy elkezdődjön az egyetem :)

2014. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Én egyébként személy szerint pont azért érzem, hogy kitartóan fogok tanulni, mert tudom milyen érzés az utolsó forintokat szorongatni hónap végén.


Engem igazából ez a gondolat nagyon hajt előre. Többre szeretném vinni ennél.


24/N

2014. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!