Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen gyártósoron vagyok...

22 évesen gyártósoron vagyok 4 műszakba, nem késő visszamenni tanulni?

Figyelt kérdés

Érettségim van, plusz egy felsőfokú Okj képzésem. Már nem akartam tanulni,mert nem szerettem. Aztán bekerültem a mostani munkahelyemre, 4 műszak van havi 1 hétvégi szabadnapom van , kemény fizikai munkát végzek munka után teljesen kivagyok ütve és 1 hónapos szerződést kötnek velünk :(

Arra gondoltam, hogy így munka mellett leteszem jövő májusba a felsőfokú érettségit , és utána elemnnék fősulira vagy egyetemre, ki is néztem egy szakot , 6 félév. Keresztanyám szólt, ha elvégzem mehetek az ő cégéhez irodába dolgozni, ő ott vezető és segítene. Másrészt pedig már úgyérzem elkéstem ezzel a tanulásos dologgal, amikor ott volt tizen évesen a lehetőség nem tanultam... Ti mit tennétek? Nem vagxok még elkésve? Nem egy soron szeretném leélni az életem.


2014. máj. 20. 08:08
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltok! Igazából 18 évesen ebbe még nem gondoltam bele, illetve ez a gyártósori munka is kellett hozzá, hogy elgondolkodjam
2014. máj. 20. 08:39
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

En 38 evessen vegeztem az egyetemen es nem bantam meg

20 eveimben szultem anya lettem aztan 3 gyerek utan megjott a kedvem a tanulashoz.

Tobb idos evfolyamtarsam volt 40 korul masodik diploma carrier valtas.

Soha nem keso tanulni es diaknak lenni jooooo

2014. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a tizenkettesnek! Ő egy jó példája annak hogy csak akarat kérdése a dolog. Rövid ideig én is dolgoztam gyártósoron. Sok nyári munkás diák ott jött rá hogy miért is érdemes tanulni. Az az élet elveszi az édesanyákat a gyermeküktől, megfoszt a hétvégéktől és sosem tudhatod biztosra hogy péntek este közlik-e hogy a hétvégét benn kell -e töltened. Ha ennyi idősen teheted tedd meg önmagadért hogy tanulsz és a leendő családodért.
2014. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Én 23 évesen kezdtem, jövőre végzek és nem bántam meg, szerintem te is vágj bele!
2014. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, még fiatal vagy. Én is huszonévesen munka mellett kezdtem a főiskolát. Csoporttársaim nagy része idősebb volt, negyvenes, ötvenes korosztály, még nyugdíjas csoporttársunk is volt :)
2014. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit szóljak én? Most leszek 26 és újra akarom kezdeni. Bár már nem tudom érdemes-e.
2014. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van későn!!!!


Édesapám 45 évesen ment el felsőoktatásba tanulni, a szomszédom 2 diplomát csinált meg 40 felett..

Sosem késő

Szeribtem ideje belevágnod, rengeteg veled korabeli kezdi ám a sulit, nálunk ano sok 3-4 évvel idősebb tanult az évfolyamon.


Hogy épül fel a 4 műszak??? Ilyenről még nem hallottam

Hányszor íratnak alá hőnapos szerződést? Ez jogilag ingatag lábakon áll, hiszen csorbul a munkavállalő jogos érdeke:( mégis van kiskapu, egyébként csak érdekel..űgyis a munkáltatóná az előny.

2014. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
100%
Tanulni SOSEM késő!
2014. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan csoporttársam, aki elmúlt 40 éves.

Nincs vele semmi baj, soha senki nem nézte ki, és vannak haverjai.

2014. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

...is az egyetemen.

Ráadásul évfolyam elsők között van.

2014. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!