Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt mindenki?...

Miért csinálja ezt mindenki? Férjem is hogy lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Nagy bajba kerültünk pár hónapja a férjemmel, a lakhatásunk került veszélybe mert őt kirúgták és egyedül csak én kerestem amiből nem jöttünk ki, és Édesanyámtól kértem kölcsön többször. Nagybátyám rengeteg pénzel tartozik nekem, próbáltam elkérni tőle vagy legalábbis rávenni hogy törlesszen végre, jött a hitegetés hogy majd ekkor meg majd akkor.. hát azóta sincs semmi. 3 hónapja férjem kapott egy jó állást, jó fizetés+ fizeti a főnöke az albérletet de ezmiatt el kellett költöznünk és én csak most találtam ebben a városban munkát, jövő hónapban kapok majd fizetést. Anyukám bajban van, a főbérlője lelépett, rengeteg adósságot hagyva maga után, nem fizette hónapokig a villanyt se a vizet ezeket anyukám volt kénytelen befizetni csakhogy ne kapcsolják ki ezeket, és amúgy se volt hova mennie, de most menni fog mert most már a házat akarja vinni a bank. Annyi pénze volt hogy ki tudta fizetni az új albérletét, de semmi pénze nem maradt, nem tud enni sem mert nincs mit, miből. Múlt héten szólt Anyukám, elmondtam a férjemnek mekkora baj van és magától felajánlotta hogy megoldja, kér kölcsön a szüleitől még a héten. Nem kért, azt mondta hogy majd a főnökétől kér előleget inkább. Ebből az lett hogy azt mondta még múlt csütörtökön hogy kedden vagy szerdán lesz pénz, akkor el tudom küldeni. Tegnap megkapta a fizetését nem is azt a bizonyos kölcsönt és mélyen hallgatott. Ma megkértem hogy segítsen az Édesanyámnak, küldjünk neki pénzt, nem nagy összegről lenne szó 20-30ezer ft-ról, azt mondta ha hazaér megbeszéljük és már megint megy a variálás... Ez nagyon bánt. MIndenki csak hiteget. Nem értem a férjemet sem, mert nem kényszerítettem semmire, magától ajánlotta a segítséget de csak az időt húzza.:( De akkor eszébe jutott neki is az Anyukám amikor nem volt pénzünk.. most hogy ő van bajban így már nem oké a dolog.. nagyon csalódott vagyok. Mit csináljak?:(
2014. máj. 14. 12:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is megkérdezném tőle,hogy forditott helyzetben mit tenne.Ha ne adj isten az ő anyukája kerülne ilyen helyzetbe,akkor is csak hezitálna??mert nem hiszem.
2014. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Csak mert kíváncsi lennék rá....

Ugyanazt írtam, mint többen is itt, miért lettem lepontozva? Megírná nekem aki lepontozott?

2014. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó adni, mert ő mád f***sága miatt nem hajlandó szívni, ezt mondta. fogta az összes pénzt és elment. undorító. most pakolom fel egy adok-veszek oldalra azokat a dolgokat amik az én pénzemből lettek, eladom és a pénzt anyukámnak fogom adni, de abból is mire lesz...:( úristen de undorító húzás ez.
2014. máj. 14. 13:28
 14/35 anonim ***** válasza:
63%

Tudom,hogy ez most nem segít rajtad de csodálatos férjet választottál magadnak.

Remélem gyereketek nincs.Bocsánat.

2014. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem semmi gusztustalan, ne haragudj! Az ilyeneket mint a férjed nagyon meg tudja bolondítani ha van pénzük. Mindent elfelejtenek.... Mi a sz.rért egyezett bele az elején? A szájából s...gget csinál? Nincs a számlátokon megtakarításotok?
2014. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
én amíg nem lenne otthon a férjem kipakolnám a lakást üresre és elköltöznék. :D
2014. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
nincs sajnos megtakarítás.:( eladom a monitorját is amit én vettem. így járt. nem volt ilyen ez az ember! akkorát csalódtam most hogy arra szavak sincsenek. és akkor még elviszi az összes pénzt???? pfff..
2014. máj. 14. 14:00
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hajlandó adni, mert ő mád f***sága miatt nem hajlandó szívni, ezt mondta. fogta az összes pénzt és elment"


Fúj de undorító. Ő is evett abból a pénzből, amit anyukád adott, amikor a férjednek nem volt munkája!

2014. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen embertől el is válnék.

Kimutatta a foga fehérjét.

2014. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű mondani, hogy "szép kis férjet választott magának a kérdező", ez ugyanis nem így működik. Régi mondás szerint adj valakinek a kezébe hatalmat, aztán majd megtudod, milyen ember. Ez a faszi addig behúzta fülét-farkát amíg mások kenyerén élt, most viszont változott a helyzet. És igen, ez az igazi arca. Minden elismerésem a kérdezőé hogy még a monitort is eladja - főleg, hogy ő vette ennek az ürgének. Igen, csak reméljük, hogy még nincs gyerek mert képzeljük csak el; ha gyerek nélkül is így patkánykodik a feleségével, milyen lenne, ha volna két kölök?? Akkor lenne ám igazán kiszolgáltatva a kérdező!! Akkor aztán minden szemetet be kéne nyelnie! Egy barátom mondta régen, hogy egy asszonynak nagyon meg kell néznie, kire bízza magát. Mert amint megfogan egy baba, onnan már nagyon kiszolgáltatottá válik. A szülés során és után pedig még inkább. Na, ez a nem vicces: ez lutri. Sok esetben vészhelyzetben derül csak ki, milyenek vagyunk. Kitartást a kérdezőnek.
2014. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!