Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít az egy anyánál...

Mennyire számít az egy anyánál, hogy a gyereke véletlen (nem várt) gyerek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 17:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy vesszük, én is véletlen vagyok,bár a szüleim már házasok voltak,mikor születtem. (még nem akartak 2.gyereket,mert a nővérem már megszületett,de így nagyon kicsi köztünk a korkülönbség)én úgy érzem,hogy ugyanannyira szeretnek a szüleim,mint a betervezett nővéremet, A VILÁGON A LEGJOBBAN:)főleg anyukámmal jó a kapcsolatunk (mindkettőnknek),olyan,mintha mi hárman legjobb barátnők lennénk (persze anyuban az anyát is megtaláljuk,mert mindig megbízhatunk benne)


persze nem biztos,hogy ez minden "véletlen" gyereknél így van,szerintem embere válogatja: van, aki a tervezett gyereket sem tudja normálisan nevelni

2009. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem várt gyerek voltam, anyám végig hideg volt velem. Mind a mai napig ilyen a kapcsolatunk. Sose mondta hogy szeret, sose ölelt meg és én sem tudom őt megölelni. Remélem, én több szeretetet tudok majd adni a leendő kicsimnek.
2010. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!