Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít az egy anyánál...

Mennyire számít az egy anyánál, hogy a gyereke véletlen (nem várt) gyerek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem számít. Az én lányom nem tervezett baba volt, persze ugyanúgy szeretem, de a tesóm, aki éveket küzdött érte, több vetélés, miegymás után még jobban. Isteníti, és talán túl félti is. Betegesen köti magához.
2009. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmit nem számít, főleg ha megszülte a nem várt gyereket.
2009. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem véletlen babám lett 18 évesen,fogamzásgátló mellett.Amikor megtudtam, nagyon össze voltam zavarodva és nem tudtam mit tegyek.Amíg nem kezdett el rugdosni az én tündérem addig el sem hittem.Amikor megszületett akkor pedig a világ legboldogabb anyukája voltam:) Most pedig IMÁDOM és nem bántam meg semmit. :D
2009. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgy érted,hogy akkor kevésbé szeretné,szerintem nem számít.
2009. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem számít. A harmadik fiam nem tervezett baba volt(20 évvel ezelőtt). Én azonnal elfogadtam, amikor tudomást szereztem a létezéséről. Éreztem, az első héttől kezdve, hogy menedéket talált a testemben.

Az apja nem akarta. Ragaszkodott hozzá, hogy vetessem el. Nem tettem meg, elválunk.

Mindhárom fiamat imádom, a szeretetben nincs különbség közük. Mégis, ha a "kicsire" nézek, mindig átsuhan rajtam a rettegés. Mi lett volna, ha megingok egy pillanatra is?

Olyankor mindig átölelem, vagy megsimogatom. Jól döntöttem, ma is ezt tenném.

2009. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :).
2009. dec. 27. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem számít valamennyire. Pl engem nagyon-nagyon akartak, többször is próbálkoztak, mindennel, és csak nagyon nehezen jöttem össze. Most meg anyukám már a széltől is félt :S
2009. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát, szerintem számít. Ha én nem vártan teherbe esnék, nem tartanám meg.
2009. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy láttam számít.


Egy szobában voltam 2 másik csajjal. Kettőnknek tervezett baba, a harmadiknak véletlen.Én szültem utoljára, így láttam mi volt már akkor, és azóta is tartjuk a kapcsolatot.

A tervezett baba körbe van imádva a mai napig, a széltől is óvják, az apuka majd kiugrik a bőréből, szóval totál el van kényeztetve.

A nem tervezett baba csak úgy megszületett. Az anyuka persze ellátja, de inkább a nagyi neveli a babát...sokszor is van kórházban, mert azért egy kicsit el van hanyagolva.

A két lány között 3 év korkülönbség van, és mindegyik a húszas évei végén járnak.

2009. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk "Véletlenke" a fiam. 20 évesen szültem. IMÁDOM. Soha ilyen jó döntést nem hoztam, és életem legszebb élménye volt a szülés. Lelkiismeret furdalásom van, ha rágondolok, hogy majdnem elvetettem. Én is becsúsztam a szüleimnek, de nagyon szép gyermekkorom volt, szerető szülőkkel, sok odafigyeléssel.

Szerintem valamilyen szinten ez nő/anya függő. Aki alapból jó anyatermészet, az a nem várt gyermeket is hatalmas szeretettel fogadja. Aki kevésbé, az a nagyon várt gyermekkel is lehet hideg...

2009. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!