Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fogta a gyereket és...

Párom fogta a gyereket és lelépett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel úgy indult hogy jól össze vesztünk, majd el kellett mennem pár órára dolgozni. Jöttem vissza kocsival és azt látom hogy egy táskával és a gyerekünkel megy az állomás felé. megállítottam és próbáltam vele beszélni de ő nagyon ellenséges volt, majd közölte hogy le fogja késni a vonatot és elment. én utána mentem, a közelében lévő kúton vártam be de nem arra ment, befordulhatott valahol. Hívogattam, írtam neki smseket de semmi reakció, telefont se vette fel, ki se kapcsolta, ki se nyomta..megőrülök! Tegnap óta legalább már 400szor hívtam és semmi! Azt mondta az anyjához megy, de fogalmam sincs hol lakik mert állítólag elköltözött. Azért vagyok rossz ember mert éjjel nappal dolgozok hogy meglegyünk?? Azt mondta nem foglalkozok vele/velük, nem szeretem őt, meg hogy megcsaltam. ez nem igaz! eltávolodtunk egymástól de soha eszembe sem jutott félrenézni! Tudom hogy szeret, de azt mondta olyan távolság van közöttünk hogy ő ebből már nem akar visszatalálni. Egyszerűen egyedül kevés voltam ahoz hogy jobb legyen a kapcsolatunk! Mit tegyek? van értelme még küzdeni? szerethet engem egyáltalán? Hol keressem?
2014. máj. 10. 12:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"ott kötelezik a DNS tesztre és ha tényleg te vagy az apa, onnantól"

Ez egy butaság. Mondhatja a nő azt is, hogy sose látta ezt az embert..

Meg egy nő ritkán tesz olyant, hogy gyerekkel együtt lelép a biztosan kereső apától.

2014. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Utolsó teljesen mindegy ő mint mond. Bíróság elrendeli az apasági tesztet ami kötelező részt venni. (Vajuk be azért ritka ha egy párnak egy darab fényképe sincs amivel bizonyíthatná, de nem is kell még az sem hozzá.)

Ez olyan, hogy tolvajok esetén sem számít ha azt mondja ő nem is járt a boltba amit kirabolt.

2014. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu.Már rég megrángattak volna titeket,hogy nem rendezett a gyerek családjogi állása.
2014. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Azt mondta nem foglalkozok vele/velük, nem szeretem őt, meg hogy megcsaltam. ez nem igaz!


nyilván nem egyszer nem kéttszer beszéltetek erről azért nem kéne ilyen meglepetnek lenni

2014. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"Már rég megrángattak volna titeket,hogy nem rendezett a gyerek családjogi állása."


Csak a gyerek 3 éves korában intézkedik a hivatal. Addig nem foglalkoznak vele, hogy nincs apja.

A kérdező nem mondta, hogy milyen idős a gyerek.

2014. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Lehet, már annyiszor nem vetted a lapot, hogy besokallt és elment. Tanuljatok meg kommunikálni.
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

25.

Miről beszélsz. Mi a fiúnknak az én vezeték nevemet akartuk, ezért nem csináltattuk meg az elismerő nyilatkozatot.2 hónapos volt a gyerekünk, mikor be kellett menni nyilatkozni a gyámügyesekhez.

2014. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27,

Olvasd el, és rájössz!

[link]


Magyarán, ha nem reagáltatok volna az anyakönyvvezető értesítésére, akkor a hivatal folytatta volna le az eljárást.


Nálatok ITT megszakadt, nyilatkozatot tettetek.


De aki nem tud, vagy nem akar apát megjelölni (mert pl.: az apa szarik rá), és nem is akar foglalkozni vele, az nem jelenik meg 30 napon belül, így a hivatalban az aktát félretolják, és nem foglalkoznak vele 3 évig.

2014. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
felvette a telefont
2014. máj. 12. 12:05
 30/31 A kérdező kommentje:

Elküldtem véletlenül. Felvette a telefont, azt mondta felejtsem el őket, és nem akarja megpróbálni újra. Remek. :(


Jött a páromnak levél a gyámügytől, de ő is olyasmit mondott hogy 3 éves koráig kell rendezni ezt a dolgot. 7 hónapos a gyerek.

2014. máj. 12. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!