Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fogta a gyereket és...

Párom fogta a gyereket és lelépett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel úgy indult hogy jól össze vesztünk, majd el kellett mennem pár órára dolgozni. Jöttem vissza kocsival és azt látom hogy egy táskával és a gyerekünkel megy az állomás felé. megállítottam és próbáltam vele beszélni de ő nagyon ellenséges volt, majd közölte hogy le fogja késni a vonatot és elment. én utána mentem, a közelében lévő kúton vártam be de nem arra ment, befordulhatott valahol. Hívogattam, írtam neki smseket de semmi reakció, telefont se vette fel, ki se kapcsolta, ki se nyomta..megőrülök! Tegnap óta legalább már 400szor hívtam és semmi! Azt mondta az anyjához megy, de fogalmam sincs hol lakik mert állítólag elköltözött. Azért vagyok rossz ember mert éjjel nappal dolgozok hogy meglegyünk?? Azt mondta nem foglalkozok vele/velük, nem szeretem őt, meg hogy megcsaltam. ez nem igaz! eltávolodtunk egymástól de soha eszembe sem jutott félrenézni! Tudom hogy szeret, de azt mondta olyan távolság van közöttünk hogy ő ebből már nem akar visszatalálni. Egyszerűen egyedül kevés voltam ahoz hogy jobb legyen a kapcsolatunk! Mit tegyek? van értelme még küzdeni? szerethet engem egyáltalán? Hol keressem?
2014. máj. 10. 12:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
sajna az sem jó, ha állandóan dolgozol, mert ha sosem vagy otthon, akkor jogosan érzi a feleséged, hogy nem foglakozol vele/velük, hisz tényleg nem vagy ott. Legyetek inkább szegényebbek, de próbáljatok legalább heti egyszer közös programot csinálni. Sok olyan lehetőség van, ami nem kerül vagyonba. Nyilván a feleségednek is jól esne, ha esténként ott lennél ébren és lenne kihez oda bújni, megbeszélni a napi dolgokat.
2014. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
Troll kérdés, de legalább van min szórakozni :-)
2014. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen keveset tudsz róla akkor eddig le se tojtad a fejét!!! Buta vagy! Az asszony is az, h nem ült le veled megbeszélni, írni egy levelet, h baj van a kapcsolatotokkal. Vagy arra is sz@rtál, hogy megbeszéld a problémáitokat? Akkor így jártál! Megérdemled!
2014. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%
Kamu, ahogy a napok óta apasági kérdések tömkelege is:)
2014. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Többször szólt már, hogy neki ez nem jó. Én próbáltam változtatni de egyedül nem megy. Nem volt partner ebben, nem segített. Én elfőttem magamban, nem piszkáltam, nem cseszegettem mint ő engem. Neki fogalma sem volt arról hogy engem is meg lehet bántani, pl azzal hogy minden szó nélkül elvonul a másik szobába vagy amikor megfogtam a kezét elhúzta.
2014. máj. 10. 13:26
 16/31 anonim ***** válasza:
33%
15 Sértődősködni mindenen lehet, aki akar. Akár egy levegővételen is.Főleg annak, aki egy kézelhúzás miatt felhúzza az orrát.
2014. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, hogy egyedül próbáltál változtatni a dolgokon, nem volt benne partner. Az volt a problémája, hogy keveset vagy otthon, nem foglalkozol vele eleget. Itt a dolgokat csak úgy tudod megoldani, ha kevesebb munkát vállalsz, többet foglalkozol a családdal, ehhez nem kell a feleséged, minden csak rajtad múlik, de mindegy... Hogy próbáltál változtatni?
2014. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
9%
.
2014. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele többet beszélgetni, mintha nem is érdekelte volna mit mondok. Próbáltam megölelni vagy megfogni a kezét de vagy odébb lépett vagy elhúzta a kezét.
2014. máj. 10. 14:46
 20/31 anonim ***** válasza:

Mikor és hogy, amikor éjjel-nappal dolgozol?

Miről beszéltél? Hogy fogadja el? Változtatni próbáltál?

Vagy csak hajtogattad a magadét?

Miért nem erre válaszolsz?

Tudod, nekem sem lenne kedvem ahhoz hozzábújni, aki csak a magáét hajtja, de tenni, nem tesz semmit!


De egyébként felesleges erről beszélned. Nem nekünk kell megbocsátanunk, újra esélyt adnunk, hanem neki.


Higgadj le, dolgozz ki egy normális tervet, hogy hogyan hódítod vissza, vagy hogy hogy kívánod támogatni a gyereked. Akarsz-e egyáltalán kapcsolatot.. és aztán cselekedj!

2014. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!