Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom fogta a gyereket és...

Párom fogta a gyereket és lelépett! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel úgy indult hogy jól össze vesztünk, majd el kellett mennem pár órára dolgozni. Jöttem vissza kocsival és azt látom hogy egy táskával és a gyerekünkel megy az állomás felé. megállítottam és próbáltam vele beszélni de ő nagyon ellenséges volt, majd közölte hogy le fogja késni a vonatot és elment. én utána mentem, a közelében lévő kúton vártam be de nem arra ment, befordulhatott valahol. Hívogattam, írtam neki smseket de semmi reakció, telefont se vette fel, ki se kapcsolta, ki se nyomta..megőrülök! Tegnap óta legalább már 400szor hívtam és semmi! Azt mondta az anyjához megy, de fogalmam sincs hol lakik mert állítólag elköltözött. Azért vagyok rossz ember mert éjjel nappal dolgozok hogy meglegyünk?? Azt mondta nem foglalkozok vele/velük, nem szeretem őt, meg hogy megcsaltam. ez nem igaz! eltávolodtunk egymástól de soha eszembe sem jutott félrenézni! Tudom hogy szeret, de azt mondta olyan távolság van közöttünk hogy ő ebből már nem akar visszatalálni. Egyszerűen egyedül kevés voltam ahoz hogy jobb legyen a kapcsolatunk! Mit tegyek? van értelme még küzdeni? szerethet engem egyáltalán? Hol keressem?
2014. máj. 10. 12:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Menj rendőrségre és tegyél feljelentést ha nem tudod hol a gyerek. Még a saját anyja sem rabolhatja el a gyereket.
2014. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem csináltuk meg az apasági nyilatkozatot. a terhessége alatt volt egy betegségem, ágyhoz kötött voltam, most pedig nagyon sokat dolgozok és nem volt még időm rá.:( így nem tudom bizonyítani, hogy én vagyok az apa.
2014. máj. 10. 12:56
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Ha erre se volt időd, simán lehet, hogy igaza van.

Szarsz a fejükre, és csak akkor kapsz észbe, amikor már nincsenek veled.


IJ!

2014. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt időd?? Ezt a szar dumát... Ha erre a 20 perces műveletre sem volt időd, mennyit foglalkoztál a gyerekkel? Azt sem tudod, hol lakik a párod anyja - ez is sokat elárul.
2014. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Akkor ügyvédet kell keresni. Minden városban van ingyenes jogi segítség. Bíróságon kell kérni az apaság megállapítását, ott kötelezik a DNS tesztre és ha tényleg te vagy az apa, onnantól ugyan olyan jogaid lesznek mint az anyának.

DNS tesztet a vesztes fél fizeti, tehát ha igazad van csak az anya fizethet rá.

2014. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%

# 3/5


Ja vagy az is lehet simán, hogy a segélyre szülőket valakinek el kell tarnai.

2014. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Hát én nem tudom, de ez így nagyon kamu szagú. Ma már nincs olyan, hogy nem kell az apa kiléte felől nyilatkozni.

Szerintem nem ok nélkül történt, hogy elhagyott. Tudod a sok munka ellenére is lehet úgy foglalkozni a másikkal, hogy ő érezze a szeretetet és törődést. Én a férjemet mindössze 3 órát látom hétköznapokon, mert későn ér haza, és éjfélkor már megy is vissza. Mégis érzem hogy szeret, és vállalok minden más feladatot, mert tudom hogy amit tesz értünk csinálja.


Szerintem gondolkodj el rajta, hogy esetleg te hol hibáztál, és csak utána keresd legközelebb. Ha úgy tudsz vele beszélni, hogy figyelj erre jöttem rá, ezen és ezen fogok változtatni, viszont szeretném ha te ezt és ezt máshogy csinálnád, vagy jobban tolerálnád, akkor talán lesz esélyetek.

2014. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen az igazság látom fáj a segilyen élőknek.
2014. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Valami miatt itt minden férfi azt hiszi, hogy elég annyit tenni a családért, hogy hazahoz egy rakás pénzt. Hát nem! Ha tényleg éjjel-nappal dolgozol, akkor ti márpedig nem vagytok egy család. Én biztos nem engedném, hogy ennyit dolgozzon a férjem, ha lenne családom, mert akkor lényegében olyan lenne, mintha egyedül lennék egy gyerekkel, csak pluszban ott lenne egy ember, akit még ki is kell szolgálni, meg néha elégíteni. Hát nem! Tessék kevesebbet dolgozni, feleséggel, gyerekkel foglalkozni!
2014. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
És a gyámhivatalba nem kellett be menni a barátnődnek, hogy ki az apa? Valami nem stimmel itt.
2014. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!