Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velünk? Nem...

Miért ilyen velünk? Nem szeret minket?

Figyelt kérdés
Édesanyám meghalt 6 éve.Édesapámmal maradtunk én meg a hugom.Apukám azután elkezdett csajozni , Mindig az a barátnője volt a legfontosabb neki akivel éppen járt.volt olyan aki az ország másik végén lakott és oda is állandóan elráncigált, miközbe itthon tanulnom kellet volna meg itthon éltem volna az életem .Tudta hogy nem szeretjük ezt igy még is csak azt hajtogatta hogy neki az ő boldogsága számit:S Aztán jött megint egy nő. Fél év se telt el összeköltöztünk , ( tudta hogy nem szeretjük a nőt sem a akét gyerekét, de azt hajtogatta hogy az ő boldogságával mi lesz?:O Költözés után szörnyűűű volt minden , a nő mindig hugom és ellenem játszott. állandóan veszekedtünk mindenért, hisztis volt és amikor suliból jöttem haza azon izgultam hogy vajon apa barátnőjének ma éppen jó kedve van e vagy rossz . Apukám még is mindig minket szidott hogy nem birunk megváltozni( pedig ugyérzem hogy én is és hugom is nagyon megváltoztunk). Voltunk pszichologusnál is akinél apa barátnője azt mondta hogy ő nem fog megváltozni ő iylen és hogy mi mekkora szemetek vagyunk stb...Aztán megütötte hugomat amikor apukám ugydöntött hogy oké szétköltüzünk , azthittük minden rendben lesz de csak rosszabb lett. Egy idő mulva apukám állandóan vissza járt a csajszihoz, esténként haza állít 10 kor vagy később és reggel megy el korán hogy a nő gyerekeit vigye suliba ...van hogy napokig itthon sem alszik, a hétvége meglett beszélve hogy a csajszinál van ..belegyeztünk hugommal hogy ne legyen veszekedés.. de igy is hétköznap este jön haza amikor már alszunk.. a karácsonyt sem velünk töltötte( mi mamánknál voltunk) igaz hivtak hogy mennyünk a csajszihoz de nekem pont karácsonykor nincs kedvem jópofizni , éS AMIKOR a fejéhez vágjuk ezeket azt mondja hogy neki már ők a családja, ők a legfontosabbak neki:S:S Most miért ilyen _? Tényleg vele van a baj ? Vagy velem hogy nem tudom elfogadni hogy ez igy van _???
2009. dec. 27. 14:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Megfogadom a tanácsod!
2009. dec. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!