Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők arra születtek, hogy...

A nők arra születtek, hogy szolgálják a férfiakat?

Figyelt kérdés

Nem bántásnak szántam a kérdést, semmi pejoratívat nem értek mögötte.

A sógornőm kapcsán merült ez fel bennem. Éveken át tűrtük a feleségemmel a pasija pofátlankodásait, a tanulatlan, arcpirítóan buta kérdéseit, amivel a halálba fárasztott mindenkit. Csendben voltunk, mert hát mégiscsak a nejem kishúgáról van szó, de aztán egy agresszív jelenetnél kimutatta a foga fehérjét. Nem is értettem, és ma sem értem, mit akart, vagy honnan vette a bátorságot, de amikor szóltunk neki, hogy talán ne állítson be váratlanul akármikor, hanem szóljon előtte, arról kezdett ordibálni, hogy neki itt (nálunk) milyen jogai vannak. Veszélyes, harcművészetet tanult ember, nem volt kellemes jelenet. Abban maradtunk, hogy ha még egyszer beállít, rendőrt hívunk.

Azóta a kiscsaj nem áll velünk szóba. De tényleg. Három hónapja duzzog, egyetlen rohadt szót nem szól hozzánk, nem eszik a kajánkból, csak sunnyogva, amikor senki se látja. Mindezt egy ilyen emberért.

Komolyan kérdezem: onnantól kezdve, hogy egy nő talál magának egy férfit, bálványként kezdi imádni, előrébb helyezve minden másnál? Kritikátlan, vallásos düh tombol bennük, ha az imádott, istenként tisztelt férfit (aki akár a saját fiuk is lehet, sőt akkor csak igazán) valamilyen konfliktus éri. A fenti példa kirívó, de mindenhol ezt látom. Ez a női lét lényege? Találni valakit, akiért lehet harcolni (még ha az adott férfi nem is különösebben viszonozza a kötődést), különben nincs értelme az életnek?


2014. máj. 7. 09:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

16 köszönöm, hogy megtaláltál, bár nem neked írtam, hanem a kérdező általánosítására reagáltam. :)

Megnyugtatlak nincsenek sérelmeim, boldog párkapcsolatban élek immár 13 éve, ami az itt leírt egyik véglethez sem hasonlít szerencsére!

De hogy te min húztad így fel magad, azt nem tudom :S :)

2014. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
14%

"Naná, hogy könnyebb azt szeretni, aki a seggedet nyalja. Ezért szeretik oly sokan a kutyákat. Mert rajonganak."


Teljesen jól mondod, igazad van. Ki az a marha aki olyan nőt választ aki a vérét szívja vagy olyan kutyát amelyik a se**ébe harap? (ha már így a végletekben gondolkozunk.) A nőnek és a kutyának is ki kell állni a gazdi mellett:-)

2014. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy MINDENKI szereti, ha rajonganak érte, nem csak a fiúk.


És egy kutya bárkit szeret, aki kaját rak elé, úgyhogy ha te ilyen nőt keresel, akkor sok szerencsét, sok van belőlük. Nekik is bárki jó.

2014. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%

"És egy kutya bárkit szeret, aki kaját rak elé, úgyhogy ha te ilyen nőt keresel,"


Én nem keresek, van feleségem, mielőtt valaki feleslegesen ajánlatot tesz. A mondat többi része pedig baromság. Mit akartál ezzel mondani? Minden nő k@rva? Vagy nem értem....

2014. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de nem megy a szövegértés.


Sok (sok: több, mint egy. Nem az összes, de jó pár.) olyan nő van, akinek elég az, ha az anyagiakat biztosítod. A kényelmet. Tető a fej felett, kaja, pia, szórakozás. Mint egy kutyának.


Az ilyen nők nem érted, az emberért rajonganak, hanem azért, mert van, aki viszi őket sétálni, és nincsenek egyedül.

2014. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
16%

A kutyákat nem ismered, az ö nevükben kikérem ezt a hülyeséget. A rajongó nő típus pedig nem az érdeknőt jelenti, mert az nem rajong, hanem számító, pont az ellenkezője. Hidegvérrel hülyíti a férfit.

Az a típusú nő aki EGY férfi mellett feltétel nélkül kiáll(a külvilággal szemben) érzelmi alapon, az egy sokkal jobb nőtípus, mint aki minden külső véleményre adva elhagyja a férjét, hátba támadja. Kibeszéli a barátnőivel vagy vadidegeneknek panaszkodik róla az interneten. Mert ez nem szerelem.

Teljesen mindegy, hogy a kérdésben szereplő primitív alfahímről van szó vagy zenészről, esetleg Nobel-díjas tudósról, ez csak nők egyéni ízlésén múlik. A közös pont, hogy egy idegen nem állhat közéjük. Pl, ha a feleségem bátyjának nem tetszenék vagy konfliktus támadna köztünk és a feleségemnek mószerolna, akkor elküldené őt p-ba.

És ez így helyes!

2014. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"Kritikátlan, vallásos düh tombol bennük, ha az imádott, istenként tisztelt férfit... Ez a női lét lényege?"


Nem. Ez a birka lét lényege. Rengeteg ilyen van, mindkét nemből. A hülyeség határtalan.

2014. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha már konkrétan a nőkre kérdeztél rá, elmondom csak a saját személyes tapasztalatomat, és nem fejtem ki azt, hogy pasiban is sok van, aki meg csak azért él, hogy anyagilag jól járjanak vele a nők.


Szóval, 33 éves nő vagyok, jó munkával, amiből nem nagy lábon, de megélek. Főzni, lakást állandóan suvickolni utálok, ezt az időt inkább a hobbimra szánom (ezdés, ejtőernyőzés, utazás, ha belefér). A gyerekekért nem különösebben rajongok, kijövök velük, de nekem baromira nem hiányzik, hogy legyen, sőt!

Na ennek ellenére gyakorlatilag hetente kapom ezeket, csak hogy néhány példát mondjak:

- de miért nem főzöl, így egy pasi sem akar majd veled élni

- de ha nem kötsz kompromisszumot, akkor nem lesz barátod, aki hosszú távon elvisel

- ha minden időt magadra szánsz, akkor nem találsz férjet

- ha nincs pasid, akkor ki fog eltartani gyerekekkel

- ha többet keresel,mint a párod, és ilyen hosszú a munkaidőd, akkor nem lesz időd a párod kedvére tenni


Ha éppen van párom:

- szegény szereti a főtt ételt, miért nem gondoskodsz róla?

- miért nem költözöl hozzá, így neki is kell a háztartást vezetnie, akkor lemennének róla a terhek

- miért mindig magadra gondolsz, ha nem tetszik neki a hobbid, akkor neked kell alkalmazkodni.


Ez csak néhány kiragadott momentum, de ebből azt szűrtem le, hogy sokak (tehát nem mindenki) véleménye szerint a női lét lényege: főzni a párjára, takarítani utána, mosni rá, feladni a szeretett és még aránylag meg is fizetett munkát, lemondani a hobbijáról, idejét és minden erejét arra áldozni, hogy gyereket csináljanak, akit persze utána jóformán egyedül nevel (a napi szintű rutinra gondolok), szexelni, ha van kedve, ha nincs, és persze mindennek felett sosem nemet mondani a férfinak.

De arra, hogy ez miért jó nekem, miért jó egy nőnek, még senki nem tudott válaszolni.

Egyértelmű, hogy egy jó kapcsolatban nem ez a női lét lényege, de a társadalom nagy része még mindig itt tart, és ezt várja el a nőktől. Sok nő hajlik is rá, csak nehogy egyedül maradjon és inkább van egy rossz, megalázó kapcsolatban, hogy elmondhassa: de a józsi velem van, és nekem is van párom.


Elég sok kapcsolatom volt már, komolyabb, komolytalanabb is, az esetek nagy részében én vetettem véget neki, amikor vagy elmúltak az érzelmek, vagy azt éreztem, hogy az aktuális kedves igyekszik fölénybe kerülni, és magának sok mindent megengedni, amit nekem nem.


Van két olyan férfi, ezek közül, aki a mai napig próbál visszajönni hozzám. Akkor csak nem lehetett az nekik olyan rossz, hogy nem vagyok egy meghunyászkodó, fejbólintó juliska, aki bármit eltűr, csak legyen vele férfi.

2014. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Az emancipációval nem minden esetben értek egyet!


Egy dolgot említek csak meg e kapcsán, ami nagyon fontos! Fent a nagy vezetők olyan szinten kiismerték az emberek viselkedésmintáit nemektől függetlenül, amit az emberek elképzelni sem tudnak, nemhogy valójában felfogni! Ez nem degradálás, hanem TÉNY!!! Egy kétismeretlenes egyenletet sem nagyon tudnak feldolgozni, meg egy NAV-os számlát sem, úgyhogy ebből kell kiindulni! Szóval a nők olyannyira határozatlanok, hogy még arra is képesek voltak, hogy az igazi TEMRÉSZETES szépségüket lecseréljék teljesen művire!!! Erre iparágat húztak fel!!! KOZMETIKAI ágazat! Tehát a nők nagy része nem fogadja el még önmagát sem, ami pedig elsődleges feltétele annak, hogy mást elfogadjanak! Ugye minden magunkból indul ki, magunkban kezdődik, ez a tudásra, tapasztalásra is igaz! Márpedig, ha egy nő a tükörbe néz és elrejti magát, a természetes mivoltát, tehát kifesti önmagát, akkor már önmagának is hazudik! És igen, ezt szokás leplezni az egyes szépészeti dumákkal! Na itt kezdődik minden probléma! Ugyanis egy hazug világban, hazug tükrök előtt ki várhatná el azt, hogy igaz dolgok történjenek?!? A kisasszonyoknak és hölgyeknek annyit említenék meg -amit egész biztosan azzal fogadnak majd, hogy teljesen idióta vagyok, de ez nem baj-, hogy olyan globális társadalmat akarnak fent felépíteni, ahol a népesség többsége nőkből fog állni, míg a férfiak teljes elnyomásban lesznek, s az egyes megmaradó példányok kizárólag egy mesterséges megtermékenyítési/genetikai szabályozásra fognak kelleni...látszólag...! Ugyanis a nők pontosan akkor hülyülnek meg, ha nincsen kit szeretniük! Tehát, ha nincs család, ha nincsen szeretetteli légkör, akkor iszonyatos torzulás aktiválódik a nők személyiségében, mert GENETIKAILAG erre vannak programozva! Minél több a karrierista nő, annál több a keserű nő! Ugyanis a nők amikor elkezdik önmagukat szeretni egoista módon, akkor összeadódik bennük a szeretethiányos légkör, illetőleg az a hazug, önismeret hiányos állapot, ami miatt agyonfestik önmagukat, azaz elbújnak egy álarc/vakolat mögé! Csak megemlítem ezt, egyébiránt meg lehet pislákolni a mai fiatal lányok Facebook profiljait! Mintha egy húsipari konszernben sétálgatnék, ahol kirakatban vannak a "kevésért kefélhető értéktelen torzult lelkű, önmagukat keservesen kereső, önámító, önimádó egyedek"...! Vagy nem tűnik fel senkinek, hogy milyen módon majmolják egymást az emberek, a fiatalok főleg? Erre is külön ipart találtak ám ki...!


Ja igen, azt elfelejtettem megemlíteni, hogy az egyik leggyengébb duma ez "a férfiaknak nem tetszik, hogy nem tudják majd vezeti a nőket"...! Ez nem nemtől függő jelenség! Ha az lenne netán, akkor nyugodtan figyeljük meg, hogyan működnének már régóta a házasságok! Néha emlegetik, hogy voltak ittas veszekedések/verések stb... Ezt megvetem, lenézem, csak szólok, de azért nem mérvadó jelenség! Az viszont eléggé mérvadó, hogy rengeteg férfi feláldozza magát a családért, ami önmagában nemes és jó is, illetve természetes is! Viszont, ha ezt összevetjük azzal, hogy a nők önmagukat kényeztessék, azaz magukra figyeljenek a gyermekeik helyett, akkor beláthatjuk, hogy a gyermeknevelés már elcsúszik teljesen! mert lássuk be, akik elkezdenek önmagukra figyelni, azoknak ez rögeszméjévé válik! És ami fontos, hogy SENKI se írjon reakcióképpen hülyeséget nekem, hogy "akkor ne sportoljanak az anyák stb"...!!! Nyilván nem erről van szó és nem is hasonlóról...! Amit tudnotok kell! Svájcban addig figyel egy nő magára, amíg nem vesz részt egy családfa kirügyeztetésében! Amint ez elkezdődik, elfelejti önmagát, mert TUDJA, hogy mit takar a szeretetteli légkör! Hogy miért? Mert tudja, hogy amint az utódok napvilágot látnak, azonnal ők a fontosak! Ezt nevezzük szülői alázatnak, illetve teljesen természetes jelenség attól eltekintve, hogy sok helyen nem működik! ...amikor megvásárolják, illetve megpróbálják megvásárolni a gyermekek szeretetét pontosan úgy, ahogy a kapitalizmus álarca diktálja...! Azt vajon hányan figyelik az okoskodók közül, vagy hányan tudják, hogy a bolygónkon majdnem kétszer annyi nő van, mint férfi...! És azt, hogy manapság egyre több nő(nőstény) születik, míg arányait tekintve egyre kevesebb férfi(hím)!!! Tudjátok, hogy ez mit eredményez? Aztt, hogy a nők iszonyatosan fognak egymással rivalizálni azért a kevés megtermékenyítő sejtért, ami szükséges a jövőhöz...! Ugyanis köztudott dolog, hogy a nők sokkal nagyobbat pusztítanak, mint a férfiak! Gondoljunk csak bele, minél szabadabbra engedik őket, annál erőteljesebb eszközökkel tudnak rivalizálni...! Ez azért érdekes, mert alapvetően a hímek kiváltásga/genetikai kódolása a rivalizálás, pontosan a nőstények kegyeiért! Na ezt a nők átvették, mint sok mindent, ami a férfiak dolga volt! Arra leszek kíváncsi, ha megérem, hogy az erős fizikai munkákat hogyan oldják meg majd, illetve a családok megvédését, ha nem lesz elég "izomzat" hozzá...! Majd egy vadidegen bíróság, meg hatóságtól lesz elvárva a megoldás? Mert ez van, ha nem vettétek volna észre még! Sajnos a legtöbb ember nem fogja fel, hogy a kör egyszer bezárul...!


Kellemes gondolkozást mindenkinek...! ;)

2014. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Scythiannal felesleges vitatkozni, anyucitól nem kapta meg kisgyerekként azt a rajongást és szeretetet, amire egy kisgyereknek szüksége van, ezért keresett magának egy pótanyucit, aki úgy rajong érte, mint ahogy az anyjának kellett volna.
2014. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!