Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek magatokat, ha...

Hogy éreznétek magatokat, ha tényleg nem lennétek fontosak senkinek sem?

Figyelt kérdés

Jó példa erre a karácsony.Mint mindig most is veszekedés megy otthon hiába van ünnep,ráadásul ajándékot se kaptam senkitől,a "legjobb" az egészeben az hogy anyám egyáltalán nem főzött semmit

17/L


2009. dec. 26. 17:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

nagyon sajnalom de hidd el nem vagy egyedul.

En keresek magamnak vmi jo elfoglaltsagot nezem a tvt es varom hogy 18 legyek :)

2009. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
rosszul érezném, és talán ahhoz sem lenne kedvem, hoyg ide írjak, még aránylag jól bírod. remélem azért van mit enni, ma pl én sem főztem mert volt tegnapról egy csomó pulyka, meg pörkölt, még holnap is ezt esszük.
2009. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom!Sz@r lehet nagyon!De ebből valami módon tanulsz is,hogy majd te a gyerekeiddel nem így fogsz viselkedni és mindig szép és emlékezetes karácsonyt "varázsolsz" majd nekik!
2009. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szarul. Nagyon fosul érezném magam.

Sajnállak...:S

2009. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt gyerekkoromba, rohadt szar érzés. Most felnött fejjel igyekszem mindent megadni a gyerekeimnek,hogy Nekik jó legyen. Egyedül vagyunk, nincs férjem ,magányos vagyok, de a gyerekeim a legfontosabbak. Sokat tanultam belőle, ha ez vigasztal, biztos nagyon jó anya válik majd belöled is, hisz mindent megatsz majd amit Te nem kaphattál meg!
2009. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez az ő saruk ne nehogy már a te életed menjen már gallyra mert ők olyanok amilyenek.Te csak foglald le magad ők meg csak szívják egymás vérét maradj ki belőle.Egy előnyöd van belőle:Te már tudod mit és hogyan nem kell tenni.Ez különböztet meg téged tőlük.Csak el ne felejtsd a tapasztalataidat.
2009. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Évekig volt ilyen, aztán most már csak színjáték van, inkább lefoglalom magam valamivel, tudod, ami leköt és eltereli a figyelmem, meg amit szeretek csinálni.
2009. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas érzés lehet! Viszont ami mégis jó: ezeknél a Karácsonyoknál (a szüleiddel) már csak szebbek várnak rád az életben. Nem hiszem, hogy ennél lehet még rosszabb is. Esetleg hajléktalanul,fázva és éhesen...és persze egyedül.
2009. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ismerős érzés...keress kapcsolatokat haverokat stb bár ez nekem sem ment soha könnyen pont azért mert ilyenből szabadultam énis és egy senkinek éreztem magam. nem volt önbizalmam. nehéz. add meg az msned és dumáljunk egy jót. sok viccet tudok amivel felvidíthatlak:D 23/F
2009. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. nekem illik ez akarácsonyaimra de társult hozzá az alkohol is...amugy anyám főzött, de nem tehetsz róla. képzeld én még a macskámnak is megadok mindent, ők meg a gyerekeiknek ugyanezt nem adják meg...nem tehetsz róla h hiányzik belőlük vmi
2009. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!