Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ha együtt lennétek egy fiúval, jól éreznétek magatokat, hülyéskednédtek és vératlanul megcsókolna?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Így jöttünk össze a párommal :) Persze előtte is tetszett már nekem, az alap vonzalom megvolt köztünk, ezért nem utasítottam el... de ha olyan lánynál próbálkozol, akinek nem jössz be, lehet, hogy pofon lesz a vége... :D
2011. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha hülyéskedés közben tenné a srác, a csaj írna ide egy kérdést, hogy "hülyéskedés közben váratlanul megcsókolt, ez mit jelent?" :)

Szerintem ne a viccelődés közben váratlanul csináld, hanem hogy érezze, hogy komolyan akarod a csókot. Be lehet iktatni a vidámságba is, némulj el egy pillanatra, mondj valami pici bókot (gyönyörű a szemed, örülök neked, édes vagy stb.) és húzd magadhoz. Csak érezze, hogy nem viccből csókolod meg, add meg az alaphangulatot!

2011. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszene 20L
2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha az a fiú, aki tetszik nekem (szóval szemezek vele, mosolygok rá), akkor nagyon is örülnék ennek :D

de ha ezt az osztály legbénább, leglúzerebb fiúja tenné meg, aki egyáltalán nem tetszik, hát akkor a pofon az egy nagyon enyhe reagálásom lenne erre a dologra.. először is nézd, hogy gyakran néz-e téged, mosolyog-e rád, ha beszélgetsz vele, örömöt látsz az arcán, akkor biztos vagyok benne, hogy tetszel neki, ezért ha van elég bátorságod, akkor "lekaphatod" :) sok sikert;)

2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább mutasd meg neki a péniszed.
2011. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Leszopnám a srácot!
2011. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem vonzódott hozzád, ezzel sem csábítod el, legfeljebb kínos helyzetbe hozod magad.
2011. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!