Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok újra bizni?...

Ti tudnátok újra bizni? Tényleg fejben dől el minden?

Figyelt kérdés
Nem fogom leirni az egész történetet, mert elég hosszú lenne, de a kérdésem ebből fakad. Páromat megkértem arra, hogy ha újrakezdést akar szakitson meg minden kapcsolatot egy adott lánnyal. Ő ebbe belement, azt mondta teljesen megérti, hogy ezt kérem a történtek után. Pár hete lebukott, hogy mégis beszéltek, elcsiptem egy beszélgetést. Elhagytam. Ő jött utánam, hogy ne haragudjak, nem akar elvesziteni egy butaság miatt stb. Páromnak nincsenek barátai, viszont ez a lány mondhatni a barátja volt még anno és erre hivatkozott, hogy jól esett végre beszélgetni valakivel. Nagy nehezen emiatt megbocsájtottam. Aztán kiderült, hogy nem csak 1x, hanem jó sokszor beszélgettek az igérete óta...Azt mondta nem birta elmondani, mert akkor biztos elhagyom és emiatt megijedt azért mondta, hogy csak 1x fordult elő. Azt mondta csupán barátként tekint rá, de nem tud magyarázatot adni arra, hogy miért szegte meg az igéretét. Összegezve: megszegte az igéretét és hazudott. Azt mondta soha többet nem beszélnek, akár minden jelszavát is megadja, hivjam fel a lányt, ha akarom, már egy hónapja nem beszélnek és nem is fognak. Nem akar elvesziteni és szeret, adjak egy esélyt ennek. Adtam is, de most elbizonytalanodtam, mert nem tudom, hogy tudok e még benne bizni teljesen? Sosem gondoltam volna, hogy képes átverni, de megtette. A beszélgetésekben egyébként semmi olyan nem volt, de a lány többet akarna, ezért sem értem páromat, hogy mit adja alá a lovat, ha ő meg (már) nem? Azt mondja lapozzunk, ne keseregjünk a múlton, többet nem követi el ugyanazt a hibát, mert tudja, hogy elveszitene. 6 év menne a kukába, nagyon el vagyok keseredve...
2014. máj. 5. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A párod valószínű mindent meg fog ígérni,de tudod akkor mögötted fog beszélni vele,vagy így,vagy úgy.

Meg értem azt is hogy miért is kéred meg ilyenekre,de ha tényleg a barátja akkor nehezen fog megválni tőle...

Nálam is van hasonló barátság,számomra nehezen esne megbántani a "barátnőt",de megválnék tőle ha életem párjáról lenne szó.Esetleg az nem segítene ha Te is találkoznál vele?Esetleg kontrollálnád ezt az egészet és hívd meg hozzátok néha ....

Amúgy meg nem csalt meg,igaz ez nem volt szép dolog tőle ,de tőled sem szép hogy azt várd el hogy dobjon el egy barátot...Szóval ha szereted,akkor egyenlőre engedj neki is próbálj más megoldást keresni,ha nem szereted akkor dobd a fenébe és ne pazaroljátok egymás idejét!

2014. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Babám... azért szakított veled akkor a párod, hogy ne mondhassa senki (még se sem) hogy megcsal. Tehát a legális megcsalás miatt. Akarta azt a numerát már a járásotok alatt, de csak szexre kellett, a biztos puncit nem akarta emiatt eldobni, így téged félre állított, lefeküdt a nővel, téged meg újra elővett.


Nem minősül elméletileg megcsalásnak amit tett, de én nem fogadtam volna vissza már akkor sem. Attól még, mert szakítok valakivel nem ugrok azonnal más ágyába, mert akkor joggal merülhet fel a kérdés: szeretett engem ez az alak valaha??

2014. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben érthető, hogy ott hagytad. Én már akkor végleg ott hagytam volna, amikor elmondta hogy összefeküdtek. Lehet az is, hogy a párod érez valamit a nő iránt, azért tartják a kapcsolatot...

Én kételkednék benne, nem tudnám ezt feldolgozni, és ott hagynám.

Elgondolkozhatsz azon, hogy ha ez a valaki tényleg szeret(ne) Téged, akkor miért feküdt le más nővel rögtön az után, hogy szakitottatok? Tuti fontos vagy neki... ááááá, 100% ...

2014. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 11-esnek arra a tételére, hogy hívja meg magukhoz, akkor megbizonyosodhat, hogy nincs köztük semmi.


Mesélek egy ellenpéldát.

Egy kolléganőm 20 éve szeretője a barátnője férjének.

Én ezt konkrétan tudom, mert a kolléganőm elmesélte az egész történetet.

Azt is tudom, hogy a feleség még csak nem is gyanítja, hogy ez így van!

2014. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

12-es!

Ez túlbonyolítása, túlmisztifikálása a dolgoknak.

A férfiak nem ennyire körmönfontak, ha akarnak valakit.

Minden bizonnyal akkor azt érezte, hogy az a másik nő jobban kell neki, mint aki a témát indította.


Aztán ráébredt, hogy az neki kevés, az elhagyott hölgy az igazi.

Van ez így, tele van vele a világtörténelem és a világirodalom. :)

2014. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

13-asnak!


"Elgondolkozhatsz azon, hogy ha ez a valaki tényleg szeret(ne) Téged, akkor miért feküdt le más nővel rögtön az után, hogy szakítottatok?"


A kettőnek semmi köze egymáshoz.


A férfiak képesek bánatukban is egy másik nő ölében keresni a pillanatnyi vigaszt, függetlenül attól, hogy érzelmileg semmi megindítót nem találnak az alanyban. Függetlenül attól, hogy "halálosan" szerelmesek az ex-ükbe.

2014. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bírom...Mert a nők nem olyanok hogy egyik napról a másikra új pasival is képesek ágyba bújni.... :)

Viszont ami a kapcsolatot illeti,egyszer már szakítottatok,ha még egyszer szakítás van utána felesleges folytatni mert ugyanúgy folytatjátok tovább.Első szakítás után egy esélyt meg érdemel mindenki,de másod esély már nincs.

2014. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem nemi kérdés.


Ha valaki szeret egy embert, nem kefél mással. Ennyi. A hűség döntés kérdése. Ha a kérdező "párja" úgy DÖNTÖTT, hogy lefekszik azzal a nővel, akkor rossz döntést hozott, viselje a következményeket.

Ha nőről lenne szó akkor is így látnám.

2014. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szakítottak,akkor most miért volt ez rossz döntés?

Valaki így vigasztalódik....Rengeteg nő is olyan hogy úgymond nem tud egyedül aludni,így egyik napról másikra találnak maguknak partnert.Jó nekik könnyebb dolguk is van,nem úgy mint a pasiknak :)

A másik,ha valakit szeretsz azzal nem szakítasz,hanem megoldod a problémát!

2014. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!