Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu idegbeteg? Csak szerintem...

Anyu idegbeteg? Csak szerintem nem ép fejben?

Figyelt kérdés

Nem normális komolyan mondom.

Engem idegileg teljesen kikészít már.

Minden nap búvalbaszottan hazajön.

Nem lehet hozzászólni.Valami mindig szar,bármit csinálok.

Egész nap a kibszott tv előtt ül,ha hozzászólok köcsögmódon felhangosítja....

Állandóan elcseszi a jó kedvem és ez már nekem rossz.

Nem bírom.

nem tud mást mondani csak

"Nem megmondtam hogy ezt tedd el innen?????!"( de ilyen sikítozós visítozós hangon)

és hasonlókat

egy értelmes mondata nincs felém.

Ahogy beszél,érezni rajta hogy tiszta ideg állandóan és engem ezzel felhúz...

rengeteget kiabálok vele mert bolond..

pl

kitalál ilyen agyszüleményeket (szerintem amúgy paranoiás) és nem ereszti.

Mondom neki,hogy "De nem érted hogy nem tudtam??" erre ő

"De tudtad DE TUDTAD!!!"

Vagy ha valamit csinálok,egyből magára veszi,hogy biztos azért tettem hogy neki ártsak.Aztán üvölt.Pedig rohadtul nem.

Most erre hogy tudnék máshogy reagálni,mint kiabálással

Kihozza belőlem az állatot,pedig lány vagyok.

Egy emberrel nem viselkedem így csak vele.

Mindenkivel jól kijövök

Neki a mamán kívül senkije nincs.

Mit csináljak?

Ebbe már én fogok megőrülni és minden nap sírhatnékom van mert ha jó a kedvem azt is rendszeresen elcseszi...


2013. jan. 17. 14:52
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen agyszüleményekre gondolsz? Miket talál ki?

2013. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

hát.

Engem az az "agyszüleménye" idegesít nagyon,mikor a fejében kialakít egy helyzetet vagy szituációt vagy bármit arról amit mondtam neki,és utána nem ereszti.Azt hiszi úgy történt,és hogy én hazudok

pl

Tegnap iszonyúan görcsölt a hasam,ezért hazajöttam

anyu nappalos volt és nem szóltam neki mert visszarugdosott volna.

Ma megtudtam hogy tegnap kikapták a féléviket,anyu meg beszélt barátnőm anyjéval aki elmondta neki.

Kérte tőlem is a félévit.

Hát hazudtam neki,de csak mert nem akartam elmondani hogy utolsó 2 óráról eljöttem.

Azt mondtam hogy én még nem kaptam ki majd a tanár később adja az enyémet.

Aztán kezdte kitalálni a kis fejében a történetet és mindenféle hülyeséget elkezdett mondani,hogy holnap takarodjak suliba (mert amúgy holnap hószünet és nem kell menni...)és azonnal kérjem el a félévit.

Utána elmondtam neki hogy eljöttem erre úgy üvöltött mint egy nem normális,hogy neki mért nem lehet elmondani ő az anyám meg ect...aztán mondtam neki hogy azért mert neki lehetetlen bármit is elmondani.

Utána meg mint egy gumiszobás,magában durmolta,hogy "ebben nagyon sántít valami

ebben nagyon sántít valami

ebben nagyon sántít valami."

remélem értitek....

2013. jan. 17. 15:00
 3/50 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a férjem volt ilyen. Ha neki rossz kedve van, akkor legyen mindenkinek az. Ő van a világon a legrosszabb helyzetben, senki nem érti meg.Mert ő dolgozik (én is), neki nincs semmire ideje, ez nem jó, az nem jó, a gyerekek hangosak.

Most meguntam, válunk.

Téged sem tudlak mivel biztatni, az ilyen búvalb.szott emberek nem változnak. Majd idővel neked is lesz lehetőséged váltani, nem ilyenné válni.

2013. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:

Biztos tiszta stressz a munkája miatt. Ha kitalálnál valami közös programot, nem segítene a helyzeten?


Hószünet? Az egész országba, vagy csak ahol te laksz? :))

2013. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

pedig semmi nem sántít

Ha hazudok akkor az a baj

ha elmondom az igazat meg nem akarja elhinni és nem tudom sehogy bizonyítani hogy nem hazudok

Egyszerűen nem bírja felfogni vagy én enm tudom

Na és ilyenkor kiabálok vele,mert máshogy nem érti már meg.

Tegnap apu ledobotta kutyának egy FÉL!! háztartási kekszet.

Erre anyu (szokás szerint idegbeteg módjára) elkezdte az üvöltözést apuval,hogy takarodjon el innen meg mit képzel magáról,ő már ma egyszer felmosott hogy képzeli ezt aztán berúgta az asztal alá a kekszet és beviharzotta szobába...

De ha még valami zsírosat dobott volna a földre..de nem.

Egy sima keksz.

Kutya felnyalja,kész..

2013. jan. 17. 15:04
 6/50 anonim válasza:
Hány éves vagy? Bentlakás szóbajöhet? Ha nem, beszélj egy szervezettel, ők megmondják, mit csinálj (pl. Kék Vonal)
2013. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

[link]


armageddon helyzet van Veszprém megye környékén..

nagyon durva.

2013. jan. 17. 15:05
 8/50 A kérdező kommentje:

Én vele nem találok ki semmit

próbáltam már..2 napig oké

aztán kezdi előröl

én meg nem alázodom meg előtte..

2013. jan. 17. 15:07
 9/50 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozik anyukád? Lehet ott kell keresni a viselkedése okát.
2013. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sok minden szóba jöhet. szerintem nem csak ő a hibás eben a szituációban. Először is az elmondásod alapján, anyukádnak van valamilyen gondja, amiről még nem tudtok és szinte biztos vagyok benne, hogy depressziós. Muszáj neked engedned egy kicsit és türelmesebbnek lenned, mert nem egyszerű dologgal álltok szemben.

A másik dolog, hogy nem hisz neked, előfordulhat, hogy már többször kapott rajta kisebb füllentésen és így a depresszió miatt ezt felnagyítva nem tud hinni semmiben. Amúgy az én anyukám is ilyen volt, de rájöttem, hogy ha csendben halkan elmondtam a dolgaimat és nem replikáztam, akkor hosszas nevelés után minden rendbe jött. És sokkal könnyebb egyből az igazat mondani, mint utólag tálalni az igazságot, mert az már szülhet sokkal több félreértést.

2013. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!