Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu idegbeteg? Csak szerintem...

Anyu idegbeteg? Csak szerintem nem ép fejben?

Figyelt kérdés

Nem normális komolyan mondom.

Engem idegileg teljesen kikészít már.

Minden nap búvalbaszottan hazajön.

Nem lehet hozzászólni.Valami mindig szar,bármit csinálok.

Egész nap a kibszott tv előtt ül,ha hozzászólok köcsögmódon felhangosítja....

Állandóan elcseszi a jó kedvem és ez már nekem rossz.

Nem bírom.

nem tud mást mondani csak

"Nem megmondtam hogy ezt tedd el innen?????!"( de ilyen sikítozós visítozós hangon)

és hasonlókat

egy értelmes mondata nincs felém.

Ahogy beszél,érezni rajta hogy tiszta ideg állandóan és engem ezzel felhúz...

rengeteget kiabálok vele mert bolond..

pl

kitalál ilyen agyszüleményeket (szerintem amúgy paranoiás) és nem ereszti.

Mondom neki,hogy "De nem érted hogy nem tudtam??" erre ő

"De tudtad DE TUDTAD!!!"

Vagy ha valamit csinálok,egyből magára veszi,hogy biztos azért tettem hogy neki ártsak.Aztán üvölt.Pedig rohadtul nem.

Most erre hogy tudnék máshogy reagálni,mint kiabálással

Kihozza belőlem az állatot,pedig lány vagyok.

Egy emberrel nem viselkedem így csak vele.

Mindenkivel jól kijövök

Neki a mamán kívül senkije nincs.

Mit csináljak?

Ebbe már én fogok megőrülni és minden nap sírhatnékom van mert ha jó a kedvem azt is rendszeresen elcseszi...


2013. jan. 17. 14:52
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

bocsi

ez a lehibbantozás bunkó volt

de akkor irtam mikor anyu kiabált velem megint

ezt mondom,hogy kezdek én is megőrülni

miatta

addig jó míg nincs itthon.

apuval érdekes jó kijövök

2013. jan. 17. 16:12
 32/50 anonim ***** válasza:
Minek hazudtál neki? utána még paranoiásabb lesz.. igazuk van a téged oltóknak, hogy valóban nem kellett volna. ettől függetlenül anyukád is lehet bolond, de innen ezen senki sem tud segíteni. Ha tényleg gondjaid vannak otthon, akkor van a sulikban pszichológus, vele beszélhetsz erről. Ő biztos tud tippeket adni, hogy hogyan vészeld át, vagy te mit változtass.
2013. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

de pszichológushoz menni nagyon égő...attól csak még szánalmasabbnak érezném magam

Nem nekem vannak gondjaim hanem anyunak

2013. jan. 17. 16:20
 34/50 A kérdező kommentje:
de ha elmondom neki az igazat utána megint üvölt velem.Nekem meg abból már elegem van
2013. jan. 17. 16:21
 35/50 anonim ***** válasza:
pedig rajtad is volna ám diagnosztizálni való nekem elhiheted. a kényszeres hazudozástól kezdve sorolhatnám még mennyi minden!
2013. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

Ez szánalmas.

Nem kényszerből hazudozik!

Aki nem ért ehhez,az ne okoskodjon már könyörgöm!


A hazugságnak oka van, ráadásul itt elég egyértelmű oka.

2013. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz nem a gyagyások járnak, nem tudom, miért hiszi mindenki ezt. Én is mentem két hónapig (a szüleim teljesen kikészítették az idegeimet), és nem azért, mert hibbant vagyok, hanem azért, hogy segítsen olyan problémák megoldásában, amiket egyedül képtelen voltam kezelni, és azóta sokkal jobban érzem magam. Ha elmennél pszichológushoz, segíthetne abban, hogyan kezeld a konfliktusokat, és nem idegeskednél annyit.


Amúgy tényleg az az egyetlen megoldás, hogy lelépsz. Nem most, majd amikor már megteheted. Addig is tűrj, gyűjtögess, készülődj rá, stb. Számomra ez volt a legjobb dolog, amit tehettem, azóta teljesen megváltozott az életem.


Ami a holnapi hószünetet illeti:

[link]

2013. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

nyugodtan sorolhatod pedig:)

nem igazán hat meg,mert nem is ismersz

2013. jan. 17. 17:14
 39/50 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, teljesen megértelek. Nálunk is hasonló volt a helyzet, csak az én szüleim elváltak, mert apum se tudta elviselni az egészet.

Csak hogy példát írjak, hogy nálunk mi történt:

Apumtól kaptam egy régiségnek számító kb 90 éves orvosi üvegfecskendőt (tű nélkül) - csak egy használhatatlan régiség volt... Anyum takarítás közben megtalálta a szobámban, és elkezdett velem ordítani, hogy biztos drogozok. (teszem hozzá, 16 éves voltam kitűnő tanuló és még alkoholt se ittam akkor egy kortyot se) alig tudtam megmagyarázni, hogy apa adta és amúgy is "használhatatlan" régiség... persze aztán apum volt a felelőtlen, hogy hogy adhat nekem ilyet... (mondjuk pl megbízik bennem?)

Én már idősebb vagyok, elköltöztem, anyummal a viszonyom is kb rendezett(ebb)...

Annyit tudok mondani, hogy tarts ki, beszéld meg valakivel a dolgokat (pl barátokkal)

amit apumtól kaptam tanács: "tanulj belőle, hogy te majd jobb lehess a te gyerekeddel"

amit barátnőm tanácsolt: "legyél te az okosabb, és emelkedj felül a dolgokon"

Sajnos mást én se tudok mondani... ezt csak az idő és a távolság fogja megoldani...

(és igen, azt is megértem, hogy miért hazudsz neki, én is ugyanígy reagáltam a tévképzeteire...)

2013. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
39-es igen, de hiába elköltözöl, bár nem vagy annyira kitéve, de főleg, ha egyedül él a szülő és valami gond van, úgyis oda is figyelni kell, és mint írtam a tetős példámnál én is, úgy tesz mintha mi is hiábasak lennénk. vagyis mert nem szidtam egyből a srácot. ez a nyuszika sapkás eset sokszor. mondjuk nem csodálom amin anyu is átment gyerekkorában, azután három férje is ivott.. stb stb... de mi is eleget szívtunk, de ő nem nagyon érzékeli ezt, csak azt, hogy nem adott mindket államiba. de, hogy gyerekként megélni a sok albérletezést, nélkülözést, ahhoz sok segítség kellett és önerő sajátmagunktól is és a segítséget istennek köszönhetjük.
2013. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!