Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu idegbeteg? Csak szerintem...

Anyu idegbeteg? Csak szerintem nem ép fejben?

Figyelt kérdés

Nem normális komolyan mondom.

Engem idegileg teljesen kikészít már.

Minden nap búvalbaszottan hazajön.

Nem lehet hozzászólni.Valami mindig szar,bármit csinálok.

Egész nap a kibszott tv előtt ül,ha hozzászólok köcsögmódon felhangosítja....

Állandóan elcseszi a jó kedvem és ez már nekem rossz.

Nem bírom.

nem tud mást mondani csak

"Nem megmondtam hogy ezt tedd el innen?????!"( de ilyen sikítozós visítozós hangon)

és hasonlókat

egy értelmes mondata nincs felém.

Ahogy beszél,érezni rajta hogy tiszta ideg állandóan és engem ezzel felhúz...

rengeteget kiabálok vele mert bolond..

pl

kitalál ilyen agyszüleményeket (szerintem amúgy paranoiás) és nem ereszti.

Mondom neki,hogy "De nem érted hogy nem tudtam??" erre ő

"De tudtad DE TUDTAD!!!"

Vagy ha valamit csinálok,egyből magára veszi,hogy biztos azért tettem hogy neki ártsak.Aztán üvölt.Pedig rohadtul nem.

Most erre hogy tudnék máshogy reagálni,mint kiabálással

Kihozza belőlem az állatot,pedig lány vagyok.

Egy emberrel nem viselkedem így csak vele.

Mindenkivel jól kijövök

Neki a mamán kívül senkije nincs.

Mit csináljak?

Ebbe már én fogok megőrülni és minden nap sírhatnékom van mert ha jó a kedvem azt is rendszeresen elcseszi...


2013. jan. 17. 14:52
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom a kérdező tizenéves kis tini. Ilyen idős koromban én is csak azt láttam, hogy milyen idegesítő, hogy ordibálnak a szülők. Mjd később rájössz, hogy az élet ***** nehéz tud lenni.
2013. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

"ahova akarsz"

Dumálni könnyű hogy költözzek el de ötletet már te sem tudsz mondani.

2013. jan. 17. 15:59
 23/50 anonim ***** válasza:
76%
Mondom szerezz munkát!! És ne mondd nekem, hogy jaj manapság nem lehet munkát találni!! Aki kitartó, és nem adja föl az első buktatónál, annak igenis lesz munkája.
2013. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
nem igazán tudom hogy pontosan hány éves vagy (lehet elsiklottam felette) de számomra az írásaidból kitűnt hogy egy igencsak problémás kmasz lehetsz. nagyon csúnyán beszélsz és ordít rólad a kamaszokra legjellemzőbb "ki ha én nem" stílus. magad is bevalottad hogy összevissza hazudsz mert ezért mert azért, és ordít az írásodból hogy itt megértő fülekre szeretnél találni. úgymond egy visszaigazolást akarsz miszerint neked van igazad. tudod én mélységesen sajnálom édesanyádat. ilyen folyamatosan hazudó gyerek mellett még én is paranoiddá válnék a helyében. borzalmasan viselkedsz és tetéjebn a hozzáállásod már minősíthetetlen. mondtad azt neki pl. az említett veszekedéskor egyszer is hogy pl. "igen anya igazad van hazudtam ne haragudj többet nem fordul elő"? egészen biztosan nem. csak ordibálsz miközben a beszélgetés alatt többször is azt bizonyítod édesanyádnak hogy borzalmasan hazug vagy. sajnálom de tőlem nem fogsz megértésre találni. ha szereted az édesanyádat azonnal változtass a stilusodon amit ha szeretnél le is írom hogyan tegyed így mindannyian jobb életet élhettek. ha maradsz a kamaszos és tiszteletlen felfogásod mellett miszerint mit képzel anyád magáról és különben is, akkor legyél oly szives mihamarabb elköltözni hogy bizony megtanuld az élet csínját bínját ha már olyan felnőtt vagy hogy így káromkodsz. és ha az édesanyád nem számíthat rád még annyiban sem hogy megtiszteld az őszinteséggel akkor te se számíts arra hogy majd anyagilag támogatni fog a távolból. hidd el majd eszedbe jut még hogy a szülő mekkora biztonság és ehhez nem kell más csak némi tisztelet az édesanyád iránt. ideje lenne elgondolkodni egy kicsit kishölgy!
2013. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

ja

hogy a pcsába ha még 2 évem van gimiből????

Egy ilyen idegbeteg nő miatt nem fogom a saját életem elcseszni hogy otthagyom a sulit

2013. jan. 17. 16:01
 26/50 anonim ***** válasza:
Vagy ha kényelmes típus vagy, akkor szedj össze egy gazdag pasit..
2013. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

Ti mind hibbantak vagytok

ennyi...

2013. jan. 17. 16:01
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mindeki hülye, és te vagy a tuti. Kezdem megérteni anyukád, már most leüvölteném a fejed. :)

16 éves vagy, minden a segged alá van rakva, úgy könnyű kritizálgatni azt, aki azért is dolgozik, Hogy téged eltartson.

2013. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
te jó ég, tudod nem az édesanyád az őrült hanem te! arra sem vagy képes hogy a saját lábadra állj de a káromkodás az megy! édesanyád helyében kitessékelnélek a házból az is biztos, hogy nem szégyelled magad?
2013. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Gondolom van elég baja.Egyedül gürcöl hogy megéljetek,minden nap ugyan azt a f.st csi.alni,elobb utobb az ember agyára megy...és valószínű nem várt gyerek voltál,ez is pluszban fusztalhatja az embert ha ő nem akart gyereket csak becsuszott,ha meg tini koru vagy akkor neked is alacsonyabb az ingerküszöböd...hormonok.
2013. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!