Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu idegbeteg? Csak szerintem...

Anyu idegbeteg? Csak szerintem nem ép fejben?

Figyelt kérdés

Nem normális komolyan mondom.

Engem idegileg teljesen kikészít már.

Minden nap búvalbaszottan hazajön.

Nem lehet hozzászólni.Valami mindig szar,bármit csinálok.

Egész nap a kibszott tv előtt ül,ha hozzászólok köcsögmódon felhangosítja....

Állandóan elcseszi a jó kedvem és ez már nekem rossz.

Nem bírom.

nem tud mást mondani csak

"Nem megmondtam hogy ezt tedd el innen?????!"( de ilyen sikítozós visítozós hangon)

és hasonlókat

egy értelmes mondata nincs felém.

Ahogy beszél,érezni rajta hogy tiszta ideg állandóan és engem ezzel felhúz...

rengeteget kiabálok vele mert bolond..

pl

kitalál ilyen agyszüleményeket (szerintem amúgy paranoiás) és nem ereszti.

Mondom neki,hogy "De nem érted hogy nem tudtam??" erre ő

"De tudtad DE TUDTAD!!!"

Vagy ha valamit csinálok,egyből magára veszi,hogy biztos azért tettem hogy neki ártsak.Aztán üvölt.Pedig rohadtul nem.

Most erre hogy tudnék máshogy reagálni,mint kiabálással

Kihozza belőlem az állatot,pedig lány vagyok.

Egy emberrel nem viselkedem így csak vele.

Mindenkivel jól kijövök

Neki a mamán kívül senkije nincs.

Mit csináljak?

Ebbe már én fogok megőrülni és minden nap sírhatnékom van mert ha jó a kedvem azt is rendszeresen elcseszi...


2013. jan. 17. 14:52
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább az ne szólaljon már meg aki egy mocskos szájú kamasz írása mögé képtelen látni! csak panaszkodik az édesanyjára de ha valóban olyan pocsék anya lenne nyilván már rég elköltözött volna, de nem teszi mert így minden kényelmes és a feneke alá van tolva. mint már azt írták mások is szegény anyja robotol a munkába és amikor hazaér ez a lány arra képtelen hogy őszinte legyen legalább. szép tisztelet mondhatom. a kérdésemre még mindig nem válaszolt hogy mondta e már azt valaha az anyjának hogy bocsánat hazudtam? hát nem csak üvöltözik vele mert szerencsétlen anyja a 20. hazugság után már 21.re nem hiszi el az igazat.
2013. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Lógtál és hazudál ezért gondolom nem vártál dicséretet,

még jó hogy nem hisz neked és saját teoriát gyárt mikor a képébe hazudsz gondolom nem az első eset volt.

2013. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Ilyen idős koromban én is csak azt láttam, hogy milyen idegesítő, hogy ordibálnak a szülők. Mjd később rájössz, hogy az élet ***** nehéz tud lenni."


Aztán mégis vannak szülők akik depresszió meg idegbetegség nélkül nevelik a gyerekeiket.

2013. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha elmúltál 16,akkor nyugodtan jelentkezz a Mc'Donaldsba diákmunkára.Azt hiszem,megtanulnád ott,hogy milyen jó dolog is a munka ;)! De lesz pénzed és elmehetsz,ha otthon nem tetszik a rendszer,mert lesz miből....

24N

2013. jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
de nem fogok mert a városunkban nincs mcdonalds:)
2013. jan. 18. 05:42
 46/50 anonim ***** válasza:

szállj már egy kicsit magadba! azt mondod nem az anyád miatt fogok elcseszni az életedet és nem akarod otthagynis a sulit?! de amikor görcsölsz érdekes akkor mingyárt hazaszaladsz annyira fontos neked az a suli??? az emberi tudománynak hála a ptikákban többfajta és erősségű gyógyszerek között választhatsz! PMS-ed pedig nyilvánvalóan nem volt mert ott is csuklottál volna össze ahol vagy a fájdalomtól és nem haza kerültél volna hanem a kórházba egy jó erős injekcióért!

ezenfelül pedig még a tetejében ambiciód semmi! mi 30kmre laktunk budapesttől suli mellett mégis jártunk diákmunkára! ezer millió diákmunka létezik nem csak a mc donalds! de te csak a kifogásokat keresed meg azt hogy itt valaki bólogasson jó nagyokat hogy igen, az anyád a hibás! de tudod mit? igazad van! hibás az anyád, mégpedig abban hogy hagyja hogy tönkretedd az életét a minősithetetlen modoroddal és hozzáállásoddal! én a helyébe adnék neked két jó nagy pofont jobbról is balról is majd a kezedbe nyomnám a motyóidat és lehet menni a nagy betűs életbe ha már ahhoz felnőttnek érzed magad hogy ilyen tiszteletlenül bánj az édesanyáddal aki egész életében etetett, ruházott és megadott mindent amit csak tudott. esetleg nem tetszik hogy el kell menni? mert hát akkor hogy lesz net meg minden? akkor el lehet kezdeni tisztelettel bánni az édesanyáddal? mi az hogy te nem alázkodsz meg neki? az megalázkodás hogy szépen beszélj vele és ne hazudozz? esetleg nem érdemelné meg mert minden a feneked alatt van és uram bocsá nem többet kell tenned mint normálisan járnod a suliba? más veled egykorúaknak még netjük sincsen, és miközben naponta járnak a suliba még dolgoznak is mellette! hálásnak kellene lenned édesanyádnak azért mert te nem ezek közé tartozol! minden nap köszönetet érdemelne mert mindezt biztosította a számodra! képzeld csak bele magadat az ő helyzetébe! neked hogy esne ha egy ilyen lányod lenne aki ilyen minősíthetetlen stílusban viselkedik veled miközben te azért dolgozol hogy neki jó legyen?

2013. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

"de pszichológushoz menni nagyon égő...attól csak még szánalmasabbnak érezném magam

Nem nekem vannak gondjaim hanem anyunak"


Miért lenne égő?

Ha olyanhoz mennél, aki gáz, és nem érzed jól nála magad... akkor keress másikat (vannak nagyon jó, és nagyon rossz pszichológusok is).


Nekem úgy tűnik, hogy nem érzed jól magad, anyukád kikészít stb, ezt a helyzetet egyedül nem tudod megoldani, akkor szerintem indokolt lenne menned.


Ha jó a pszichológus, akkor segítene , hogy el tudd viselni az anyádat.


Mért lenne az ciki, ha szembe néznél a problémáiddal, és megpróbálnád megoldani?

2013. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Válthatsz iskolát is, és elköltözhetnél messze anyádtól, valahova kollégiumba is.
2013. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Környező városba is el lehet menni Mekibe ;)!
2013. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

46-os ott a pont!!

Kifogás az látom van... Valaki dolgozik suli után is, hétvégén is, otthon is besegít, tanul is, és még ő se panaszkodik ennyit.

2013. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!