Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az anyám tiszta...

Szerintetek az anyám tiszta fejben? Ez normális? SOS!

Figyelt kérdés

Összejöttem 3 hete a barátommal.Előtt is ugye találkoztam pasikkal...Egyszer meglátott egy másik csávóval itt lent a ház előtt,közben ugye a mostani barátommal is találkoztam de egyikkel sem volt még semmi..

Sokat vagyunk a barátommal együtt..Sokat alszom ott,sokat vagyunk együtt..Nagyon szeretem.

Erre anyu ma reggel egy ilyen levelet! irt :D

Már hazudnom kell neki hova megyek különben nem enged el a barátomhoz sem..



"Te egy hazug büdös kurrva lettél.Sajnálom a barátod az itteni életedből nem tud semmit.De a szülei is kurrvának tartanak.Ne szólj hozzám.Engem többet nem csapsz be.Érdeklődési köröd: A férifiak.Ezért cuppannak rád,könnyű préda vagy: Engem nem szégyenitesz.Lemegyek beszélek apáddal.Följársz a fiúk lakásába miközben a barátodhoz is mész.Most újabb férfi van Pesten is..Eltépheted a papirt."


Ez hülye..

Nem normális esküszöm..

Nem csinálok semmit..te jó ég...

Ez a majom beleolvas a facebookomba meg az sms-eimbe és mindent félreért mert az anyja tömi a fejét.

Most mit csináljak?

Az egész úgy hülyeség ahogy van.Semmi nem igaz belőle

Ez most mi??

17/L


2013. aug. 12. 10:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%
Kit majmozol le? A saját anyádat? Vagy a barátodat? Nem értem igazából, hogy az kire vonatkozik, de bármelyikükre is, ebből már látszik, hogy veled van a baj, nem velük...
2013. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ő kurrvázott le...szerintem...
2013. aug. 12. 10:22
 3/23 A kérdező kommentje:
A barátommal semmi bajom..nem is értem hogy jön ez ide...
2013. aug. 12. 10:22
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Anyád nem normális.

Én többet biztos nem állnék vele szóba.

Még, ha igaz is lenne, akkor sem egy levélben és főleg nem ilyen hangnemben kell ezt megbeszélni, ilyen sértegető stílusban.

Mint egy sértődött óvodás. :)

2013. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

A barátom szüleit nem is ismeri,se a barátom.De én anyuval nem szégyenkezek..egy ilyen nőt nem merek bemutatni a barátomnak mert hülyeségeket kérdez..Már volt példa rá előző barátomnál.

Azért tarthatnak kurrvának a szülei mert sokat alszom náluk.De csak azért mert a barátom napi 12-13 órákat dolgozik és máshogy nem tudnánk találkozni.

De anyunak nem lehet elmondani mert megy a feje után.Meg sem hallgat,nem akarja megérteni az igazságot,csak azt ami a fejében van...

2013. aug. 12. 10:25
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Csodálkozol elsõ hogy hülye a gyerek mikor az anyja se 100-as? Azok az anyák ítèlkeznek így akik több farkat fogtak mint kilincset ès irigylik a gyerektõl mert õ mèg csinálhatja, milyen problèmamegoldás ez? Ilyen levelet írni a saját gyerekènek? Kár hogy nem az ilyen családok ölik egymást....
2013. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

17 évesen egy 3 hetes kapcsolatban sokat alszol a barátodéknál, miközben pár hete még több pasival találkozgattál (gondolom nem csak barátilag) és csodálkozol, hogy anyud kiakadt? Nahát. 3 hét alatt gondolom mennyire szeretitek egymást... Valószínűleg csak fellángolás.

Ne majmozd anyukádat, még akkor sem, ha tényleg gáz ez a levél és nagyon nem volt szép tőle. Inkább fogd vissza magad, menj segíts neki főzni, mosni, takarítani, aludj többet otthon és beszéld meg ezt anyuddal.

2013. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy egyszer ir facebookon a barátomnak hogy én milyen kurrva vagyok meg az "itthoni életemről?!?" és emiatt fogunk szétmenni.A hülyeségei miatt..
2013. aug. 12. 10:26
 9/23 A kérdező kommentje:

De máshogy nem tudunk találkozni!!!!

Sehogy.

Rengeteget dolgozik..

2013. aug. 12. 10:27
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Ja és ha a barátod szüleit zavarod, akkor ne menj oda, mert csak megutáltatod magad már a kapcsolat legelején.
2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!