Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tudnátok újra bizni?...

Ti tudnátok újra bizni? Tényleg fejben dől el minden?

Figyelt kérdés
Nem fogom leirni az egész történetet, mert elég hosszú lenne, de a kérdésem ebből fakad. Páromat megkértem arra, hogy ha újrakezdést akar szakitson meg minden kapcsolatot egy adott lánnyal. Ő ebbe belement, azt mondta teljesen megérti, hogy ezt kérem a történtek után. Pár hete lebukott, hogy mégis beszéltek, elcsiptem egy beszélgetést. Elhagytam. Ő jött utánam, hogy ne haragudjak, nem akar elvesziteni egy butaság miatt stb. Páromnak nincsenek barátai, viszont ez a lány mondhatni a barátja volt még anno és erre hivatkozott, hogy jól esett végre beszélgetni valakivel. Nagy nehezen emiatt megbocsájtottam. Aztán kiderült, hogy nem csak 1x, hanem jó sokszor beszélgettek az igérete óta...Azt mondta nem birta elmondani, mert akkor biztos elhagyom és emiatt megijedt azért mondta, hogy csak 1x fordult elő. Azt mondta csupán barátként tekint rá, de nem tud magyarázatot adni arra, hogy miért szegte meg az igéretét. Összegezve: megszegte az igéretét és hazudott. Azt mondta soha többet nem beszélnek, akár minden jelszavát is megadja, hivjam fel a lányt, ha akarom, már egy hónapja nem beszélnek és nem is fognak. Nem akar elvesziteni és szeret, adjak egy esélyt ennek. Adtam is, de most elbizonytalanodtam, mert nem tudom, hogy tudok e még benne bizni teljesen? Sosem gondoltam volna, hogy képes átverni, de megtette. A beszélgetésekben egyébként semmi olyan nem volt, de a lány többet akarna, ezért sem értem páromat, hogy mit adja alá a lovat, ha ő meg (már) nem? Azt mondja lapozzunk, ne keseregjünk a múlton, többet nem követi el ugyanazt a hibát, mert tudja, hogy elveszitene. 6 év menne a kukába, nagyon el vagyok keseredve...
2014. máj. 5. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem csalt meg, kis büntetést elég a hazugságért. De most feldobnál egy 6 éves kapcsolatot?
2014. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Régebben volt köztük valami? Megcsalt vele? (írtad,hogy nem írod le az egész sztorit). Ha a lány még mindig egyértelműen nyomul, és a párod ezt tudja és ennek ellenére is tartja vele a kapcsolatot, akkor teljesen igazat adok neked és ha megint átverne, lehet kidobnám. Persze ha nagyon szeretném lehet én sem tudnám megtenni,de ez nem szép dolog tőle..veled szemben pláne,de a másik csajjal szemben se,mert húzza az agyát...tisztességtelen.
2014. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kellene tudni a hátteret is, mert ebből úgy látszik, a te tiltásod sokkal nagyobb ostobaság, és sokkal durvább dolog vele szemben, mint az ő sunnyogása. Egyik sem szép, de a leírtak alapján mégis hajlok rá, hogy inkább neked kéne engesztelned őt. És eszedbe ne jusson elfogadni a jelszavát!
2014. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Túl liheged.Nem akar tőle semmit.Nincsenek barátai valakivel neki is beszélnie kell.Nagy lav ide oda minden embernek van barátja barátnője,rokona akárki,akinek elmondhat olyasmit amit a társának sosem mondana el.nem csak te vagy a világon,ennyire nem sajátíthatod ki csak te meg te ..Te zsaroltad ki belőle ne beszéljen vele,nem magától akarta.Ha vele akarna élni már megpattant volna tőled.Neked ez miért nem elég?
2014. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Félrelépett a párod vele?

Ha igen, akkor érthető a felháborodásod, én is ott hagynám a barátom.

Ha meg csak barátok, akkor tényleg ne csinálj ebből ekkora ügyet. Barátok, és kész. Néha beszélgetnek, ebből nincs semmi.

Viszont kérd meg hogy legyen őszinte hozzád!

2014. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A párom és az a nő lefeküdtek 1x miután mi szétmentünk...ezek után keresett fel újra a párom az újrakezdéssel..bevallott mindent és igy jött ez a kérésem felé...
2014. máj. 5. 18:59
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz kérdés, mert ha tényleg a párod nem akar semmit, akkor hiába teper a lány. Viszont nem szép dolog, amit csinál: se veled, se azzal a lánnyal. Téged egyrészt átver, másrészt te állandóan aggódsz, stresszben tart. A lányt meg hitegegi, még akkor is, ha ő kerek perec kimondja a lánynak, hogy nincs esélye, a lány, ha szerelmes, csak annyit lát, hogy a srác csak találkozni akar vele, akkor csak várnia kell.

A párod elég önző ebből a szemszögből nézve. Ha igazán kedvelné a lányt, mint barát, baráti szeretetből azt mondaná neki, hogy szüntessék meg a kapcsolatot. Ha igazán szeretne téged, akkor meg miattad szüntetné meg a kapcsolatot.

Mond a párodnak, hogy sürgősen döntsön, mert két szék közé fog esni. Döntse el végre: Te, vagy az a csaj. Ne lopja egyikőtök idejét se.

2014. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
MIUTÁN szétmentetek, vagyis nem csalt meg.
2014. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
így nem. félnek, ha para van, megint összemelegednek
2014. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Úgy indult, hogy munkahelyi barátok, aztán a nő beleszeretett a páromba...ezután mi szétmentünk, ők lefeküdtek, majd párom sirva jött vissza hozzám, hogy hiányzom és ő nem érez semmit barátságon kivül, hülye volt....megbocsájtottam, visszafogadtam, pedig nagyon fájt igy is errefel kiderül, hogy tartották a kapcsolatot...mondtam neki, hogy nem hivatkozhat mindig arra, hogy jó barátja, hisz igéretet tett...nekem úgy nem fér bele, hogy továbbra is cseverésznek.
2014. máj. 5. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!