Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel azért hogy boldogab...

Mit teszel azért hogy boldogabb légy? Hogy jobb és szebb legyen az életed! :-)

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigykedek másokra, mert az irigység undorító dolog. Harcolok a szebb jövőért, de addig is amíg az nem jön össze nem elégedetlenkedek az életem miatt. Dolgozok, spórolok és szeretem a családomat. Nem engedem magam hülyeségek miatt felbosszantani. Örülök mások sikereinek...stb.
2009. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálok kijutni külföldre tanulni a legjobbaktól, hogy megvalósítsam egy gyerekkori álmom.
2009. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
próbálom megvalósítani az álmom, és arra gondolok hogy akkor mennyivel jobb lesz ha teljesül.
2009. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az "álmok megvalósításáról" lemondtam, mert rájöttem, hogy még ha meg is valósul, nem jön az az extázis, amit várna az ember.


Ezért első sorban a jelenben élek, minden pillanatot próbálok átélni. Így olyan, mint egy út, néha felpillantasz, hogy tudd, még a jó irányba mész, egyébként meg csak a jelenlegi lépésre összpontosítasz.

2009. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csajt keresek...
2009. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálok mindig örömet okozni azoknak, akiket szeretek. Hiszek abban, hogy a szeretet valamilyen formában "visszajut", és segíti az életemet. Kitartok a nehéz időkben.
2009. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feladom!:S
2009. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!