Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki naplót írni családos...

Ciki naplót írni családos anyaként?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve éve írol naplót. Nem gépen, még a hagyományos papír-toll formátumban. Azóta férjhez mentem, született egy kisfiunk, 2 éves lesz nyáron. Néha kellemetlennek érzem és még magam is feleslegesnek tartom, nem látom értelmét, hogy a későbbiekben mit csinálok vele... de most jó írni, néha vissza olvasni.
2014. ápr. 30. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Ha jó írni, akkor írd. Mindegy, ki mit gondol erről! :-)
2014. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Sőt! :) Milyen jó lesz majd 20 év múlva elővenni, elolvasni. Lehet, hogy még mosolyogni is fogsz magadon, hogy mennyit változtál azóta :) (Én mindig ledöbbenek mikor visszaolvasom :)
2014. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne mar ciki? Megis ki elott lenne ciki, magadelott?
2014. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Én 14 éves korom óta írok, lassan 20 éve :)

De nem írok minden egyes nap. Nagyon vicces visszaolvasni, hogy 5-10-15 éve hogyan gondolkoztam, miket éltem meg problémának, amiken mai fejjel csak nevetek, milyen hülyeségeket csináltam időnként. Érdekes :)

2014. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem azért gondolhatod, hogy ez ciki, mert ez az ábrándos kamaszokra jellemző főleg, te pedig gondolom kinőttél ebből a korból. Meg a divatból is kiment már, így hát furcsa, az tény.
2014. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne ciki? Ciki ha kilátszik az alsónemüd. De naplót írni, aki szeret vele foglalkozni az egyik legtermészetesebb dolog.
2014. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, pont azért gondolom cikinek mert ilyet még tizenévesen csinálnak a tinik. Én is akkoriban kezdtem el, de megszokásból megmaradt ez a szokás a mai napig. Én sem írok minden nap, sőt! Volt hogy egy héten többször is írtam, de van hogy hónapokig nem írok. Amikor időm engedi.

Köszönöm a válaszokat, jó hogy így látja más is. :) Mindenkinek megy a zöld kéz.

2014. ápr. 30. 15:03
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki ... neked is jó visszaolvasni, de azt képzeld el mennyire fogják élvezni a déd-, ükunokáid mikor már nem is élsz ... én bírnék egy ilyen régi naplót az őseimtől nagyon
2014. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt! Nagyon jó. És az is, hogy tollal, papíron.
2014. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Már meg is válaszoltad:

"de most jó írni, néha vissza olvasni."

Ez a lényege. Ha neked jó, akkor egyáltalán nem ciki. Sőt! Majd sok-sok év múlva is jó lesz visszaolvasni, amikor a gyereked született, amikor házasodtatok stb.

2014. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!