Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne már külön élni mit...

Jó lenne már külön élni mit tehetek?

Figyelt kérdés
28/L vok, még mindig anyámékkal élek sajnos, házat venni nem tudok, nincs rá pénzem, a lakbérek nagyon drágák, talán egyetlen lehetőség lenne ha hozzáköltöznék valami pasihoz, de nincs lehetőségem ismerkedni sem, csak internet van, dolgozni nem birok, ferde a gerincem, nincs energiám mivel depressziós vagyok, anyámékkal már nem birom ki, mindenbe beleszól, nincs semmi magánéletem. Fogalmam sincs, mit kéne tennem, már nem tudom.. :(
2014. ápr. 25. 18:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!


Hozzám jöhetsz! Egyedülálló, korrekt, nem dohányzó, nem italozó rendes hapi vagyok! Hol vagy helyileg?


Írj privit és megbeszéljük!

2014. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :*
2014. ápr. 26. 13:55
 23/30 anonim ***** válasza:

Nyomorék vagy kérdező. Sajnos erre nem lehet mást írni. Soha senki nem fog eltartani (hacsak nem vagy kifejezetten szép és nem szopsz nagyon jól).


Én látatlanban is anyukádékkal értek egyet. Ha 28 éves lennék és semmit az ég világon nem tettem volna le az asztalra, szembeköpném magam. Mit vársz az élettől, most komolyan? Hogy 70 évesen koldulsz az utcán család nélkül?

Én egyetem mellett napi 3 órát utazom, főállásban dolgozom, hogy segítsek a családomnak, mert annyira szar a helyzetünk, de ezt is sokszor kevésnek érzem. Te meg itt rinyálsz, mikor minden a segged alatt van?

2014. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
az a bizonyos anyukám tette tönkre az életemet, tudom, hogy jólesik most nektek, hogy van kit lehordani meg minden, én ezt megértem, nem ismered a családomat, nem tudjátok mit éltem át, akadjatok már le rólam végre !!!! jó ?
2014. ápr. 26. 14:43
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek írsz ki kérdést? :D LOL

Amúgy a 19-es vagyok és szépen kérdeztem hogy mik a lehetőségek, nem csesztetésből :)

2014. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj nekünk, mi rosszat tesznek veled?
2014. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
:((((((
2014. ápr. 26. 21:26
 28/30 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyjuk ezt a lusta fehérnépet
2014. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdező egy képet küldhetnél privát üzenetben, hogy megérné-e eltartani téged.
2014. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tartsa el saját magát ne másokat akarjon kihasznáni én is beteg vagyok 80 % mégis van munkahelyem uyge milyen érdekes ??? De hagyom mert a gyakori kérdés megint letilt hogy sokat írom ami igaz.
2014. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!