Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne már külön élni mit...

Jó lenne már külön élni mit tehetek?

Figyelt kérdés
28/L vok, még mindig anyámékkal élek sajnos, házat venni nem tudok, nincs rá pénzem, a lakbérek nagyon drágák, talán egyetlen lehetőség lenne ha hozzáköltöznék valami pasihoz, de nincs lehetőségem ismerkedni sem, csak internet van, dolgozni nem birok, ferde a gerincem, nincs energiám mivel depressziós vagyok, anyámékkal már nem birom ki, mindenbe beleszól, nincs semmi magánéletem. Fogalmam sincs, mit kéne tennem, már nem tudom.. :(
2014. ápr. 25. 18:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Gerincferdülésed van? És annyira súlyos,hogy nem tudsz dolgozni se? Akkor mi a fenét csinálsz egész nap ?
2014. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szabadulhatnék meg a családomtól, már olyanhoz is hozzáköltöznék, akit nem szeretek, nem birom már ezt az állapotot, változásra lenne szükségem, nem várhatok évekig, mig valakibe beleszeretek, sőt, nem is akarok szerelmes lenni mert embertelenül fáj, mikor csalodasz, talán jobb egy olyannal élni, akitől nem függesz érzelmileg. Ha találnék ilyet, nekem elég lenne ha ő szeretne engem, én meg csak eltűrném őt, csak szabadulnék meg a családomtol egy életre !
2014. ápr. 25. 18:31
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Most is olyanokkal élsz, akiket nem szeretsz.

Saját magadat tedd rendben, mert így csak egyre lejjebb fogsz kerülni.


A gerincferdülés miért akadályoz meg pl szellemi munkában, tanulásban?

2014. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam menni dolgozni, de nem birja a gerincem, de akkor tizenketteltem, az igaz, ülő munka volt, napi nyolc órát még kibirnák azért valahogy.
2014. ápr. 25. 18:35
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Igazi kis ingyenélő lehetsz. Persze elköltöznél anyádéktól, de azért jó, hogy eltartanak és nem tesznek utcára. A ferde gerinc megakadályoz a munkában, de egy pasival össze tudnál bútorozni, ahhoz lenne erőd...
2014. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Tanulni azt szeretnék, az nem árthat, de nem is segit sokat, sok fiatalnak van magas iskolája mégsem kap megfelelő állást.
2014. ápr. 25. 18:39
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van gerincferdülésem és születési rendeleneségem az újjaim is van amelyik görbe. Levagyok százalékolva és járok dolgozni takaritók 4 órában. Ha nem mész dolgozni vagy nincs semmi jövedelmed sajnos akkor semmit se tudsz csinálni. Tudod valamit valamiért. meg nemkell a betegségre gondolni beveszem a gyógyszert aztán dolgozok és mikor bevettem a gyógyszert semmi bajom meg tudod akarat erő kell.
2014. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
fú de kemény válaszokat kaptam, köszi szépen, én csak megoldást keresek, nem ismeritek az élethelyzetemet, ti egy napig sem birnátok ki azt, amit én éveken át keresztülmentem, !!!!
2014. ápr. 25. 18:50
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban is kibírnám nincs gerincferdülésem
2014. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
... cseréljünk jó, csak egy napra. És utána térjünk erre vissza kislány.
2014. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!