Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó lenne már külön élni mit...

Jó lenne már külön élni mit tehetek?

Figyelt kérdés
28/L vok, még mindig anyámékkal élek sajnos, házat venni nem tudok, nincs rá pénzem, a lakbérek nagyon drágák, talán egyetlen lehetőség lenne ha hozzáköltöznék valami pasihoz, de nincs lehetőségem ismerkedni sem, csak internet van, dolgozni nem birok, ferde a gerincem, nincs energiám mivel depressziós vagyok, anyámékkal már nem birom ki, mindenbe beleszól, nincs semmi magánéletem. Fogalmam sincs, mit kéne tennem, már nem tudom.. :(
2014. ápr. 25. 18:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
nem kérek több választ elég volt
2014. ápr. 25. 19:45
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor elropanhat a gerincem, annyira ferde, napi kétszer elájulok, mert akad némi keringési problémám. Eléggé depressziós is vagyok. És képzeld, nem eltemettem magam, hanem két gyermekem nevelem, dolgozok, háztartást vezetek, és élek...

Anyám az utcára tett, mert akarata ellenére vállaltam a gyerekeim, soroljam mit el kellett viselnem eddig a napig. És egy csalódás után túl vagyok a sebeim nyalogatásán is. De te tudod...

2014. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Ja, de neked gyerekeid vannak, van még miért élned,nekem nincs senkim
2014. ápr. 25. 19:54
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted amíg nem voltak a gyerekeim addig mit csináltam, otthon siránkoztam, hogy jajj de car az életem...
2014. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Jólmondod lamfer ezért kell kimozdulni a lakásból hogy az ember ne a betegségre gondoljon. A kérdezö nem akar ezekszerint csinálni semmit és mikor kérdeztem van e rookantnyugdija ara se válaszolt. Igaza van hagyjuk is az ilyen ostoba embereket. Mi csak jót akartunk és mégis mi beszélünk keményen vele. nekem is megmondta nekem is az orvos járjek dolgozni közöségbe 80 % egészségkárosodásom van. nekem van életcélom nem a négy fal közöt szeretném leéllni az életem. A semmiböl ugyse tud elmenni a kisasszony. Síránkozni azt tud a sültgalamb nemrepül a szádba kisasszoyn !!! Tenni is kell érte vagy fogadd el ami van.
2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne is haragudj, de egy rinyáló, lusta, ingyenélő vagy, aki kifogásokat keres, bármit, csak 5 percig ne kelljen egyedül lennie vagy dolgoznia.

Egyedülálló édesanya vagyok többszörösen műtött gerincsérvvel, mégis van bennem annyi tartás, hogy nem alázkodnék meg egy idegen férfinak, csak mert tehetetlen vagyok és soha nem lennék ilyen kiszolgáltatott.

Főállásban dolgozom, vezetem a kis háztartásunkat, nevelem a pici fiamat és csendben, zokszó nélkül teszem a dolgom.

Nem sírom tele a netet unalmamban, de nem is vagyok boldogtalan;)

2014. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

" nincs energiám mivel depressziós vagyok,"


A depresszió betegség és gyógyítható. Menj el orvoshoz. Amíg ebből nem lábalsz ki, addig nem fog sikerülni semmi sem, ugyanis negatív hozzáállással, semmit nem csinálva, nem is lehet semmit elérni.

2014. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek is gerincproblémái vannak , a nap minden egyes pillanatában fáj a háta. Nincs kivétel de sose panaszkodik, hanem dolgozik es normális életet el. Csak a kifogásokat keresed.
2014. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sulit végeztél kérdező? Nyelvtudás esetleg? Ha találnál munkát akkor elköltözhetnél albérletbe éppenséggel. Kérdés mik a lehetőségeid
2014. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen LÁNY és VOK és a szüleid nyakán élősködsz?

Hát ehhez nincs mit hozzáfűzni: talán be kellene fejezni a kamu kifogásokat, munkát keresni és aztán lassan ( senki nem mondta, hogy könnyű lesz) önállósodni és NŐ lesz belőled.

2014. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!