Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha az exfeleség...

Mit tennél, ha az exfeleség csaknem pucéron fogadná a férjed?

Figyelt kérdés
Volt, hogy én is vele mentem, akkor is kis áttetsző, szexis hálóingben volt, alig takart valamit, nem zavartatta magát, de van amikor csak fehérnemüben, vagy csak bugyiban fogadja. Évekig voltak együtt, nem szégyenlős előtte. Férjemtől tudom. Téged zavarna? Mit tennél, ha legközelebb megint így fogad minket?
2014. ápr. 24. 13:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom gyerek miatt megy a férjed nem? Beszéljétek meg az exnővel, hogy küldje ki a gyereket vagy hozza le a ház elé stb. Tehát a férjed ne menjen be a lakásba. Gondolom ha a gyereket hozza le, csaknem pucéran jön? Amúgy a gyerek előtt is szexi hálóingben flangál? Oké, én sem vagyok szégyenlős a lányom előtt (6 éves), de mégsem flangálnék szexi, áttetsző hálóingben előtte....
2014. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem zavarna de a ferjem tuti szolna neki hogy ha vendegeket fogad illik feloltozni.ugye mi nem ott lakunk igy vendegek vagyunk
2014. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy zavarna.

De , úgy van , ahogy valaki mondta, h ha szolsz , akkor örul h teged zavar es feltekeny vagy.

A ferjednek igy mutatja ki , h amugy nala eselye van barmikor.

Szerintem a ferjed nem kene felmenjen.

De ez magatol kene eszebe jusson, mert ha te mondod neki, visszajuthat a volt feleseg fulebe!

2014. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Igazából ott kezdődik a probléma,hogy a férjed felmegy a lakásra.Oké,ha va közös gyerek,de ha láthatásról van szó,nem lenne kötelező felmenni vagy bemenni a lakásba,a gyerek is elé mehet az apjának.Másrészt nem nektek kéne szólnotok ezügyben,hanem az exfeleségnek lehetne ennyi esze és tartása.Ezután nem kell bemenni hozzá,é kész.Egyértelmű,mit akar kiprovokálni,nem hiszem,hogy ez véletlen dolog lenne.
2014. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
11. vagyok. Gratulálok lepontozóbajnok! Kívánom neked a legeslegjobbakat az életedben!
2014. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
A 14-essel nagyon nem értek egyet. Teljesen normális, ha felmegy, ilyenkor meg tudják beszélni a gyerekkel kapcsolatos dolgokat, hiszen a gyerek nem csak egy csomag, amit ide-oda adogatnak, mindig lesz egymással beszélnivalójuk, és a gyerek fejlődésének is jót tesz, ha látja, hogy a szülei normálisan szóba tudnak állni egymással. Nagyon fontos ez neki, és a mostani feleség sem ezt kifogásolta. Nem itt kezdődnek a problémák.
2014. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Normális az, hogy zavar, de az is megérthető, ha úgy mutatkozik exférje előtt, hisz valszeg nem egyszer látták egymást kevesebb ruhában is.
2014. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen az a felbőszült lepontozókommandó, amelyik itt garázdálkodik. Mondjuk ezt már a hozzászólásom előtt is láttam, és sejtettem, hogy én is áldozatul esem majd, de nem ez befolyásolja, hogy elmondom-e a véleményemet. A kedves IQ-fightereknek meg további _kielégítő_ lepontozást kívánok, ha már nem tudják ennél kreatívabban kifejezni a világnézetüket!
2014. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha jo a csaj,akkor beszállnék 3.nak!!!
2014. máj. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!