Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha az exfeleség...

Mit tennél, ha az exfeleség csaknem pucéron fogadná a férjed?

Figyelt kérdés
Volt, hogy én is vele mentem, akkor is kis áttetsző, szexis hálóingben volt, alig takart valamit, nem zavartatta magát, de van amikor csak fehérnemüben, vagy csak bugyiban fogadja. Évekig voltak együtt, nem szégyenlős előtte. Férjemtől tudom. Téged zavarna? Mit tennél, ha legközelebb megint így fogad minket?
2014. ápr. 24. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem lesz belőle több, és ezt ő is és a férjed is így gondolja...
2014. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja, kimaradt, hogy előttünk is öltözött már át!
2014. ápr. 24. 13:53
 3/19 Kései Sirató ***** válasza:
96%
Nevetségesnek tartanám. Gyerek miatt megy oda a férjed? Ha igen , akkor kit érdekel, miben vonaglik a nő? Szánalmas, nevetséges.. szóval ciki. Ne törődj vele, úgyis téged szeret.
2014. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

Miért jár a férjed az exe lakására? Illetve együtt is miért mentek?

Engem zavarna. És a férjemet is, ha az én exem fogadna egy szál boxerben...

Bár mi nem járunk hozzájuk.

2014. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Hogy a volt férje előtt mit visel, az az ő ügyük, de én ehhez nem szoktam hozzá, szerintem ez intim dolog. Én szóvá tenném, hogy előttem legyen kedves ne járjon így, vagy én nem jövök, mert engem ez zavarba ejt.

Nem is értem, ha ez többször előfordult, mért nem szóltál?

Te nem szoktad a Magad igényét tiszteletben tartani annyira, hogy kérd?

2014. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
az semmit nem jelent hogy évekig voltak együtt ezért nem szégyenlős elötte.. eszembe sem jutna bármelyik exem elött félpucéran meg hálóingben mutogatni magam, hiába láttak már úgy. persze hoggy zavarna! nem véletlenül teszi ezt ae exfeleség. nem tudom mit lehet ebben a helyzetben tenni.:( ha löttyedt a nő akkor talán "megalázhatod" egy beszólással de mást nemigan tehetsz.:/ a férjed sem tud vele mit csinálni.:/
2014. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Semmit.

Ha úgy érzed, zavar és tenned kéne valamit, akkor a saját kapcsolatodban nem bízol. Ha köztetek minden oké, akkor nem tök mindegy, miben van a nő, úgyse megy vissza a pasi.

2014. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Saját lakásában te nem határozhatod meg, hogy ő mit viseljen. Egyszerűen ne menjetek be, ha így fogad benneteket.
2014. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha te szólsz érte, örülni fog az ex mert azt gondolja irigy és féltékeny vagy. Ha a férjed szól szintén örülni fog mert azt fogja hinni, hogy azért mert rá van gerjedve és fél, hogy nem bírja magát egyszer csak türtőztetni és rámészik. Én megpróbálnám zavarba ejteni (már amennyire lehet egy ilyen nőt..) vissza fordulnék az ajtóból, és úgy mondanám neki, hogy a férjem ne hallja, hogy "nagyon izgató vagy, szivesen kipróbálnám veled." Ha nem vevő a leszbi dolgokra sőt taszítja akkor szerintem legközelebb normálisan felöltözve vár titeket.
2014. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen téren laza csaj lehet... A társadalmunkban az ilyesmi nem illendő és mindenféle beszólásokra ad alkalmat, nekem sosem volt érzékem az ilyesmihez. Én megnézném a nőt, ha helyes és nem zavarna a dolog. Lehetnének barátok is, akik meztelenül fürdőznek éjszaka csoportosan vagy bármi. Az emberi test számomra normális, más kérdés, hogy nem mindenkit szeretek látni meztelenül és én magam sem meztelenkedem, mert nekem nem esik jól. De sose kötném össze az erkölccsel a meztelenkedést, az két különböző dolog.

Úgyhogy én nem tennék semmit, de ez én vagyok. Ha Téged zavar, akkor szólj, ha gondolod, de nem tuti, hogy érdekelni fogja... De lehet, hogy igen, csak eszébe se jut, hogy Téged zavar (ennek azért nem adok nagy esélyt, az ember tisztában szokott lenni azzal, hogy mi normális a környezetében).

2014. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!