Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha apám nem...

Mit tehetek, ha apám nem mosdik és iszonyúan büdös?

Figyelt kérdés
Már szóltunk neki és csak azért sem mosdik, mert tetszik neki, hogy ez bosszant minket. Már azon vagyok, hogy leöntöm egy nagy vödör szappanos vízzel.
2014. ápr. 23. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén, nem kell játszmákba belemenni. Odaállnék elé és megmondanám, hogy szégyenlem, hogy ilyen apám van, és már egyáltalán nem tisztelem, mert annyira sem tartja magát, hogy mosakodjon. Az állatok is mosdanak, minden lehetőségükhöz képest. Nem kiabálnék, nem fenyegetőznék, nyugodt hangon, őszintén elmondanám, mennyire szánalmas, aztán otthagynám a gondolataival.
2014. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt már elmondtam neki majdnem szó szerint így. Szépen is, csúnyán is. Semmit nem ért. Körülbelül fél éve nem fürdött. Az ember elhányja magát, de tényleg!
2014. ápr. 23. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
És anyukád beengedi az ágyba maga mellé? A környezete mit szól hozzá? Csak jár valahova, doglozni, haverokkal, stb.
2014. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyukám benyugtatózza magát és úgy viseli el. Egyébként 74 éves, de nem magatehetetlen csak lusta és kötekedő alak, aki elitta a maradék eszét is. Én pedig nem akarok áldozat lenni, hogy szagolgassam a bűzét.
2014. ápr. 23. 09:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leönteném azzal a vödör szappanos vízzel. De komolyan.
2014. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hol laktok? A szegénysoron?
2014. ápr. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akár lakhatnánk a szegénysoron is, de nem ott lakunk, hanem egy dunántúli kisváros közepén, viszonylag jó körülmények között.
2014. ápr. 24. 13:23
 8/9 anonim válasza:
33%

:D ez gáz :D

szerintem mond meg neki h fürüdjön :D

mond a következőt:Légyszíves zuhanyozz,mert nagyon bödöd vagy és ezt nem azért mondom,mert meg akarlek béntani,hanem azért mert tényleg ilyen rossza szagod.......

:DD sok sikert :D

2014. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már mondtuk neki.
2014. máj. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!