Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a fiam...

Mit lehetne tenni a fiam betegessen koszos es rendetlen?

Figyelt kérdés
23 eves mar kulon lakik,de szornyu erzes atmenni hozza ,lakasa tele van szemettel etelmaradekkal az agyaban alszik.koszos ruhak szana szet a foldon.nem is lehet menni szinte a sok szemttol,mert nem dodja ki csak szet dobalja.hiaba kerem hogy tegyen rendet azt mondja neki igy jo.furodni is rikan furdik talan hetente egyszer.amugy az utcan nem latnad rajta mert csinossan oltozik,senki nem tudja hogy azt a ruhat ami rajta van igazabol a foldon tarolja.a helyzet elkeserito.mar nem is nagyon jarok at hozza.
2014. ápr. 17. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Nevelted?
2014. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
párja gondolom nincsen...
2014. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Valaki csak úgy nem lesz ilyen. Ez nyilván gyerekkorba nyúlik vissza. Vagy valami miatt nagyon el van keseredve, ezért sz...rik bele mindenbe.
2014. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! Megértem, hogy aggódsz. Főleg, hogy nyilván nem így nevelted, nem ezt látta otthon, hiszen téged zavar ez az állapot.

Nekem volt egy ilyen párom, hát ledöbbentem,mikor először mentem hozzá. Mondjuk ő magára inkább piperkőc volt, a háza meg egy koszfészek. Sajnos én nem tudtam változtatni ezen, ahogy tudom, ma is ilyen, pedig már 40 fölött van.

Abban reménykedhetsz, hogy majd egy olyan párja lesz, aki igényesebb és megteremti a tiszta környezetet, meg elvárja a fiadtól a rendszeres tisztálkodást. Én nem hiszem sajnos, hogy bármit is tehetsz, megváltozni nem fog. Őt ez nem zavarja, el is mondta. Ha veszekszel vele emiatt, csak a kapcsolatotok romlik meg, de más nem igen fog történni. Vagy átmész hozzá néha rendet rakni, takarítani, természetesen ezt vele előre megbeszélve, vagy tényleg inkább ne járj át hozzá. Hívd meg inkább őt magadhoz. Ha ott látja a tisztaságot, talán elszégyelli magát.

2014. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Amíg nem lakott külön, szerintem Te takarítottál utána, és most nincs olyan, aki megtenné helyetted.

Egyébként azt mondják, hogy aki rendetlen, rumlis, az tényleg a lelki okokra vezethető vissza.

2014. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ajánlj neki egy takarítónőt, aki hetente egyszer kitakarít nála rendesen. Akkor talán már neki is könnyebb lesz rendben tartania a dolgait. De ha ilyen nagy a kosz, gondolom, azt sem tudja, hogy hogyan álljon neki.
2014. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Imola Ágnes ***** válasza:
52%
Majd ha eljön a nagy szerelem, akkor a barátnőnek lesz majd 1-2 taktikája, amivel takarításra bírja. Amúgy mivel foglalkozik? egyedül él a lakásban? Otthon ki takarította a szobáját? mert ha te, akkor egyszerűen csak nem szokott még hozzá az önellátáshoz, de majd belejön.
2014. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Semmit ha neki igy jó.Van néhány koszos rendetlen ember,nincs itt semmi lelki ott.Egyszerűen igénytelen lusta disznó.Voltam én olyan lakásba (elvált pasi)kissé megviselte az élet.Hát sok nő el szégyelhetné magát ami rend ott volt.De itt alattam szintén egyedül élő pasi..vagy 20éve itt lakik az ablakon be se látni, sosem volt megpucolva,az ajtaja kirohad.Az erkélye hányás..meg az egész lakása.Neki jó..és kapaszkodjatok meg milliomos.Arra igénytelen takarítónőt fogadjon.Hát fulladjon a koszába.Az is lehet egy takarítónő futva rohanna el még a pénze se kéne,ami kutya világ ott van:)
2014. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8.! De van lelki ok mögötte. Pl. ahonnan a földről lehetne enni, mindenhol tisztaság meg rend, arra mondják, hogy kényszeresség. Nyugodtan megkérdezhetsz egy pszichológust. A tökéletesség sok esetben igenis valamilyen kényszer, ami szintén belülről jön.


3évesem van, nálunk a kocsiban a földről enni lehet: kiflicsücsköt, kekszet, stb. :D

2014. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező kicsit kusza a mondandód. Ha valaki tartósan nem fürdik koszos ruhákat vesz fel, az hogy lehet az utcán csinos. Mert szerintem koszos és büdös.
2014. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!