Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha kaját adok a...

Miért baj az, ha kaját adok a sógoromnak?

Figyelt kérdés
Párom utálja a bátyját, évek óta nem szól hozzá. A sógorom az utcán él ezért szoktam neki kaját adni. Egy szelet kenyeret, kolbászt ilyesmit. A párom nagyon haragszik rám, ha ő utál valakit akkor nekem is kell?
2014. ápr. 16. 08:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A hasamra ütök és mondok egy hülye példát:


pl a párod testvére gondatlanságából meghalt mondjuk egy közös testvérük. Ez csak példa, akkor én totál megérteném, hogy ennyire neheztel rá.


És ez csak egy egyszerűbb példa, ennél lehetnek sokkal keményebb dolgok is.


Miért nem kérdezed meg, hogy miért utálja ennyire?


A mai kapcsolatokban, házasságokban már nem szokás kommunikálni egymással?

2014. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Mind a ketten hibásak vagytok, mert nem is igazán próbáljátok megérteni egymás véleményét. Gondolhatod, hogy ha még neked se mondja el a konkrét okot a férjed, akkor nem valami apróságról van szó. Tőled szép dolog, hogy segítesz, de ilyen helyzetben inkább a férjed mellé kéne állnod szerintem.
2014. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a baj, hogy kaját adsz neki. Hanem az, hogy semmit nem tudsz a történetükről, de te látatlanban elítéled.

Most őszintén minden szembe jövő csövinek adsz kaját? Mert erősen kétlem. Szóval fogsz te még ott konfliktust okozni bőven.

2014. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Annyi marhaságot hordtok össze. Pontosan tudom, hogy miért haragszik a párom.
2014. ápr. 16. 14:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és miért? Csak, mert ha itt nem mondod, akkor mi a tökömért írsz ki kérdést? Úgyse tudunk válaszolni rá ha hiányosak az infók.
2014. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!