Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha kaját adok a...

Miért baj az, ha kaját adok a sógoromnak?

Figyelt kérdés
Párom utálja a bátyját, évek óta nem szól hozzá. A sógorom az utcán él ezért szoktam neki kaját adni. Egy szelet kenyeret, kolbászt ilyesmit. A párom nagyon haragszik rám, ha ő utál valakit akkor nekem is kell?
2014. ápr. 16. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
A " párod" lelketlen. VIGYAZZ teged is nehogy megutaljon
2014. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy egy ilyen lelkületű emberrel akarsz együtt élni?
2014. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Valószinű meg van az oka rá,miért utálja.Persze neked ettől még nem kell utálnod.Az ő sérelmeik nem a tied.
2014. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Így könnyű szívtelennek bélyegezni a kérdező párját. Nem tudhatjuk, miért utálja, szerintem megvan rá az oka.
2014. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért mert ő szívtelen én miért legyek az?
2014. ápr. 16. 08:35
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyél szívtelen. Hogy ő miért utálja a testvérét mi nem tudhatjuk. De ha megteheted Te segíts neki. Ha párod ezért haragszik, az őt minősíti.
2014. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Dícséretes hogy kaját adsz neki.Párod mit válaszol ha megkérdezed tőle hogy miért ne adj neki ételt?
2014. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy neki nem a testvére stb. Mondtam neki, hogy akkor is adnék neki ennivalót, ha nem lenne a sógorom.
2014. ápr. 16. 08:43
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van ilyen tesóm akit szívesen letagadnék.És marhára nem izgatnám magam miatta ha hajléktalan lenne,bár lehet már az.Amit ellenem tett arra soha nem lesz bocsánat.Etesse aki akarja tudni nem óhajtok róla.
2014. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Jólelkű vagy! Legyen a sógorod vagy ismeretlen, ha adódik rá esélyed, alkalmad, anyagi helyzeted megengedi adj neki ételt. Nem pénzt, nem ékszert vagy vagyont adsz, csupán étellel segíted őt. Jó szándék vezérel téged.


Párodnak biztos megvan az oka arra ha ennyire haragszik a testévérére.


Ha úgy érzed, hogy szeretnél adni neki ételt, adj neki. Én biztos adnék neki ha rokon ha nem, és nem mondanám el neki. Az idő majd majd mindent megold.

2014. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!