Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Havi 200. 000ft gyermek tartás?

Havi 200. 000ft gyermek tartás?

Figyelt kérdés

2 gyermekre! Szerintetek ez milyen? Sok/kevés vagy mindenre elég??!!

3 és 6 évesek a gyerekek.


2014. ápr. 15. 09:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
59%
Undorító az ilyen hozzáállás, mint amilyen az exé. És az őt pártolóké is. Nyilván szegény védtelen nő nem tud elmenni dolgozni a 40 milliós házból a nagy luxus verdával, mert fél kimenni az utcára. Továbbra is azt mondom: minimum összeg a pénzéhesnek kézbe, ami pedig kell a gyereknek azt vegye meg apuka. Külön számlára is gyűjthet pénzt a gyereknek. De célszerű lenne a feljelentés is, mert csak zsaroláshoz használja a gyereket és akadályozza a láthatást.
2014. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem pénzéhesség. Ez jár. Ha valaki egymilliót keres és havonta megy a Bahamákra, akkor igenis adjon le havonta 200 ezret a gyerekekre. Nem kéne ilyen korlátoltan csak azt a minimálbéres 20 ezret nézni állandóan...

Ha te lennél ebben a szituban, fogadok habzó szájjal követelnéd a pénzt. :)

2014. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
60%

Utolso: nem is a gyerekektol sajnalja szerintem. A pofatlansag az, hogy az ex tovabbra is elvarna hogy ot is tartsa el a volt ferj, hogy neki tovabbra se kelljen dolgoznia.

Nem szolnek egy szot se, ha dolgozna mellette rendesen es a magaet hozzatenne o is, de itt lathatolag nem errol van szo.

2014. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
83%

"Ez nem pénzéhesség. Ez jár. Ha valaki egymilliót keres és havonta megy a Bahamákra, akkor igenis adjon le havonta 200 ezret a gyerekekre. Nem kéne ilyen korlátoltan csak azt a minimálbéres 20 ezret nézni állandóan...

Ha te lennél ebben a szituban, fogadok habzó szájjal követelnéd a pénzt. :)"


Gondolom a dolgozott óráid száma neked sem haladja meg a korodat.


Azért, mert apukának jól megy, miért kéne eltartani az exet? És miért nem tetszik, hogy költse konkrétan a gyerekre az összeget? Ja meg úgy a hozzátok hasonlók nem tudják otthon mereszteni a seggüket?

2014. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
30%
Nekem itt vmi nagyon nem kerek. Volt egy korábbi hsz a kérdezőnek, ahol írta, h csak akkor viheti apa a gyerekeket, ha fizet. Ezek szerint, volt, h nem fizetett. Amellett eléggé egyoldalúan főgonosznak van kikiáltva az exnej, ez sem biztos, h így van. A 40 Mó-s házról nem is beszélve... Az, aki azon variál, h fizet v nem fizet, az nem fog csak úgy ott hagyni házakat exnejnél, sztem eleve az övé volt. Ráadásul vállalkozó az apuka, sztem asszonypajtinak van tulajdonjoga vmelyik vállalkozásban és azért szolgálja ki magát a boltból. Nekem itt sok minden nem gömbölyű, szívesen meghallgatnám az "élősködő" feleséget is. Még az is feltűnt, h apukat hármasban megy a gyerekekkel, a párjáról (kérdező) szó nincs. Tehát csak a kérdező gondolja magát párnak.
2014. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

Nekem itt vmi nagyon nem kerek. Volt egy korábbi hsz a kérdezőnek, ahol írta, h csak akkor viheti apa a gyerekeket, ha fizet. Ezek szerint, volt, h nem fizetett. Amellett eléggé egyoldalúan főgonosznak van kikiáltva az exnej, ez sem biztos, h így van. A 40 Mó-s házról nem is beszélve... Az, aki azon variál, h fizet v nem fizet, az nem fog csak úgy ott hagyni házakat exnejnél, sztem eleve az övé volt. Ráadásul vállalkozó az apuka, sztem asszonypajtinak van tulajdonjoga vmelyik vállalkozásban és azért szolgálja ki magát a boltból. Nekem itt sok minden nem gömbölyű, szívesen meghallgatnám az "élősködő" feleséget is. Még az is feltűnt, h apukat hármasban megy a gyerekekkel, a párjáról (kérdező) szó nincs. Tehát csak a kérdező gondolja magát párnak.



Vagy én írtam rosszul vagy te értetted el! Azt mondtam hogy a volt feleség nem engedi hogy a gyerekeket elvigye a párom akár csak 1 órára. Más családban viszont úgy szokás hogyha fizet a férj akkor viheti a gyereket azaz láthatás. Viszont az én párom csak otthon láthatja a gyerekeket vagy vinni kell a volt feleséget is, de azt nem szeretné a párom. Nem a feleségé volt a ház hanem az én páromé, de otthagyta és azért mert a gyerekeit nézte. Ezt én el is fogadtam és inkább vagyunk albérletbe mint kitúrva a gyerekeket. Azért szolgálja ki magát a boltban mert ő sok mindent megtehet, ami nem probléma vegye el amit szeretne, amit szeme szája megkíván de ha minden amit a boltból megvehetsz az több ezer forint, akkor innen már lentebb lehetne venni az arcából hisz akkor bevásárlásra már nem kell költenie. Mert azt írtam hogy apa nem mehet hármasban a gyerekeivel az egy dolog. Mi vagyok én hogy ne engedjem??? Szerintem ez olyan dolog hogy bármikor ( ha a feleség megengedné hogy elvigye a párom a gyerköcöket) akkor bármikor mehetnék, az más kérdés hogy nem szeretnék mindenhol ott lenni, mint egy pót tyúk anyó, hagynék nekik teret, de erre sajnos nincs lehetőség mert HANGSÚLYOZOM NEM ENGEDI. Hozzá kell még tegyem hogy tegyél fel kérdést és válaszolok nem kell itt hepciáskodnod és magad levázolni azt a tényt amiről az ég világon fogalmad sincs. :)



Egyébként sajnos a páromnak nagyon kevés az ideje, és én is dolgozom ezért sem és azért sem mert természetesen a lányoknak remek édesanyja van, az pedig más tészta igen, amivel probléma is van hogy a munkát jó messziről elkerüli, pedig egy 37 éves nőt, nem fog eltartani a volt férje még 40 évig. :)

2014. ápr. 15. 17:12
 57/63 A kérdező kommentje:
az utolsó részletből kimaradt a lényeg hogy ezért sem kérelmezte hogy nála legyenek elhelyezve.
2014. ápr. 15. 17:13
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, fizessen a férj az mondja már meg meddig fizessen? Mert régen nem dolgozót most sem dolgozik és a jövőben sem fog csak gyerekekből akar megélni annak miből lesz nyugdíja, vagy majd még 30 év múlva is a volt férj tartsa el mert volt pár évig a felesége?

Tegnap volt egy kérdés ahol anyóstól sajnáltál a pénzt de exnek annál inkább adnátok látszik kik is válaszolnak itt. Mondjuk kíváncsi lennék ki mennyivel támogatja exét, ha annyira más pénzét osztogatják.



Én felajánlanám 50-50 ezres gyerektartást plusz ha beleegyezik a közös felügyeletbe és igényelni tudnám úgy a családi adókedvezményt azt megkaphatná és semmi többet.

Ez bőven fedezi a gyerek költségeit.

2014. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező gyerektartásnak semmi köze a láthatáshoz. Ha egy fillért nem fizetne akkor is járna az apának a láthatás mert az az ő joga. Minden láthatást jelenteni kell gyámügyön itélet után aztán kap egy szép nagy büntetést és észhez tér.

Amíg meg nincs itélet addig közös a felügyelet, szóval amit anya megtehet azt az apa is.

2014. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
44%
Milyen jogon turkálsz te az aktuális pasid és az exe pénztárcájában?
2014. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!